Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is undorító, amit...

Szerintetek is undorító, amit nővérem csinál, vagy csak én vagyok túl tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

Nővéremnek szokása használni az én cuccaimat. Van, hogy felveszi az én pólóimat, vagy az én cipőmbe megy le a boltba (utána természetesen ki se mossa és ott bűzölög a lábszagától, mert nagyon durván izzad a lába), és egy ideje rászokott arra is, hogy az én fésűmmel fésülködik -.- Ha ez még nem lenne elég, kiderült, hogy az én szájvizemet is használja és miután használja, még csak sima vízzel se öblíti le a kupakot -.- Szerintem ez annyira undorító, még ha a ruhás dolog annyira nem is, de az milyen már, hogy megfésüli a haját az én fésűmmel, rákerül az ő korpája meg az ő fejzsírja meg a mit tudom én milye, én meg nyugodt szívvel fésülködök a fésűmmel és nem is sejtem, hogy az ő korpáját fésülöm szét épp a hajamon...Persze amint szóvá mertem tenni, engem szidtak le a szüleink is, hogy mit nyávogok ilyen kis hülyeségeken, de szerintem ez rohadtul igénytelen dolog...

Szóval én vagyok az egyetlen, aki szerint ez undorító?


2014. aug. 12. 21:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Neked van bajod ne haragudj de ez mar beteges.
2014. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
Számomra ez nem undorító.
2014. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg igazad van...
2014. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Ebbe mégis mi az undorító???
2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
48%
A fésűmre én is érzékeny vagyok.. Egyébként a nővéred egy állat (kérlek ne vedd rossz néven, ez egy puszta megállapítás) Megpróbáltál már komolyan elbeszélgetni a tesóddal? Amúgy ha ez sem működik, zárd el a cuccaid valahova, és csak akkor hozd elő őket pl a szobádból a füreőbe, amikor használod azokat. Utána szépen zárd a cuccokat a széfedbe/szekrényedbe/titkos ágy alatti dobozodba.
2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
A saját fejzsírod miért kevéssé undorító? Amíg a bugyidat nem veszi fel, nem értem a problémát. Ami inkább baj, hogy nem kérdez meg róla, én ezért szólnék neki. De tényleg túlkényeskeded a dolgot.
2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Beleizzadt ruht azért ha kölcsönveszükillik a szennyesbe tenni..

De azösszes többivel semmi bajom nincs..

Egyrészt a családban senkinek sincs korpája, ha meglárogatom a szûleimet nyugodt szívvel megfésülködök a fésűjükkel,més ezen ők sem akadnak ki.

A szájvizes kupakkal mi van? ( én nem a kupakból öntöm a számba) ráadásul ezt meglested?



Veled van a baj..

2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
51%
Semmi undorító nincs benne...
2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint, én egy undorító családban nőttem fel.

A tükör előtt egyetlen fésű volt, a polcon egyetlen szájvíz. A vécében egyetlen vécépapír...


Ezt használtuk közösen, anyu, apu, a bátyám és én.

2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
Hát vannak ilyen emberek is... mint te.
2014. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!