Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok én csinálni, ha...

Mit tudok én csinálni, ha senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A húgom 12 éves. Annyi a probléma vele , hogy borzasztó ápolatlan. Úgy értem nem mos fogat és zuhanyozni is ritkán szokott. Nagyon büdös de ezzel csak én foglalkozok. Ha szólok anyának akkor kiabál, hogy magammal törődjek. Hízékony is szegény , de sportolni se akar viszont minden szart megeszik. Nem értrm miért nem törődnek vele. Mindenki csak bíztatja , hogy az a jó amit csinál. Ha személyesen neki szólok elkezd sírni es fut anyához aki lecsesz engem. Alapból nem érdekelne ha büdös de folyton jön be a szobámba , meg utánam.

15/l


2014. aug. 31. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban édesanyátok feladata lenne,hogy erre megtanítsa.Úgy tűnik,ő ezt nem akarja,Te támadást kapsz,ha szólsz.Esetleg az osztályfőnöke,barátnői /ha vannak/ tudnának rá hatni.A barátnőket Te is meg tudod kérni.Az iskolában nem csúfolják emiatt?
2014. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Valamit próbálj csinálni, mert az a gond, ha így folytatja, csak büdös, kirohadt fogú, üszkös párt fog találni magának. Anyukádnak próbáld elmagyarázni, hogy biztosan ő sem fog örülni, ha húgod majd hazaállít egy hajléktalan legénnyel.
2014. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben , koszonom a valaszokat! :/
2014. aug. 31. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha bejön a szobába, tüntetően kezdj el légfrissítőzni, meg elmondani, hogy attól, hogy a többiek nem szólnak rá, még bűzlik, te meg ezt nem vagy hajlandó elviselni a szobádban. Mást nagyon nem tehetsz, mint hogy a saját területed megvédd a büdöstől. Szüleid le fognak szúrni emiatt, de ha neked tiszta a lelkiismereted, inkább tűrd.

Suliban nem cikizik amúgy? Lehet, abban az irányban is el lehet indulni...

2014. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nehogy arra biztasd a gyerekeket, hogy bántsák, csúfolják.

rengeteg kárt okozhatsz ezzel a húgodban.

tehát oldd meg máshogy, de úgy, hogy ne sérüljön.

mondd meg, hogy büdösen nem mehet be a szobádba és passz.

2014. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!