Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek negatív, ha...

Fiúk! Szerintetek negatív, ha egy lányt érdekel a bmx-ezés és mondjuk nem csak úgy, hogy nézi és wow, hanem mondjuk csinálni is szeretné? (ez szerintetek inkább előny vagy hátrány illetve eggyik sem)

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is csak egy hobbi, mint akármi más.Meg a bmx uniszex, úgyhogy nem csinálnék belőle nagy hűhót, ha egy lányt érdekel a dolog.
2014. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem nagy baj. Vannak lányok, akiket a gördeszkázás is érdekel. Vannak, akiket a harc, a háború és a csaták érdekelnek(pl. én ilyen vagyok, csak éppen fiú). Én azokat nem sokat láttam, de láttam barbizós fiúkat, meg egyebeket. Ne az érdekeljen, hogy milyen a nemed, (legalábbis ne ilyen helyzeteknél, ha tudod mire gondolok.) hanem az, hogy TE, mit kedvelsz.
2014. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3.5 milliárd fiú nevében mondanám (hiszen ezt várod el), hogy leszarjuk a bringázást, egy jó hobbi, de nem emiatt lesz senki vonzó vagy ellenszenves. Ellenben aki azon görcsöl, hogy mi negatív vagy elfogadott viselkedésminta, az tök mindegy, hogy bringázik vagy hajó maketteket épít, mert nagy ívben kerülendő.
2014. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik. Ha vagány, jófej lány vagy és jól nézel ki, eközben még BMX-ezel is akkor eléggé odalesznek érted, legalábbis a BMX-es srácok.

[link]

Viszont ha, káromkodsz, nem adsz magadra, és nem nézel ki jól, akkor kb ugyanolyan leszel mint az egyik haverjuk.

[link]

Szerintem mindenki eltudja képzelni ezt a két verziót (segítségként linkeltem pár google találatot).

2014. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz, nőies nővel akarok együtt lenni, a BMX-ezés pedig elég srácos.
2014. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!