Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megtudtam a nővétemről valamit...

Megtudtam a nővétemről valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy 15 évesen a barátjával közelebb kerültek egymáshoz mostanában...undorodom tőle,majdnem teherbe esett és anyám erről szart se tud...legszívesebben elmondanám mindenkinek hogy rossz legyen neki de azért mégis a nővérem..a barátját pont mostanában kezdtem megkedvelni de mikor megtudtam egyből hátráltam...ők sem tudják hogy tudok mindenről..Kérem az értelmes válaszokat.. tanácsok?
2014. szept. 7. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Normális testvér ilyenkor kussol.
2014. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Édes kicsi csillag, ugyan áruld már el, hogy lehet MAJDNEM teherbe esni??
2014. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem csecsemőket gyilkol. Az ő korában ez már nem ritkaság.
2014. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezért undorodsz tőle?

Ha azt mondanád, hogy azért szeretnéd elmondani a szüleidnek, mert aggódsz érte, azt még megérteném. De hogy rossz legyen neki? Na, köszi az ilyen testvért!

2014. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%

A legszemetebb tesó leszel a világon, ha ezt bárkinek is elmeséled.

És SOHA nem fog többé megbízni benned és SOHA nem fog kihúzni a szarból.

Ezen gondolkodj egy kicsit.

2014. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
15 évesen ez tök normális.
2014. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy?
2014. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát elég kis irigy, undok genyó lehetsz. Szegény nővéred...
2014. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Azert epp nem tok normalis hogy 15 evesen majdnem teherbe esik, de ugyanott az se normalis hogy te meg kisebb vagy nala es arulkodni akarsz. Nyilvan smsekbol, beszelgetesekbol meghallottad, hogy majdnem terhes lett a novered, mert mittudomen...nem is az a lenyeg. De ezen te valtoztatni nem tudsz, mert mar megtortent. Viszont gondolkozz el, hogy mit is tehetnel, ami meg segithet is... A testvered, tehat mellette s nem ellene kell allni. A helyedben en leulnek, kisit elbeszelgetnek vele, hogy ne megtudtam ezzt s ezt s akkor mar minden szo szot hozna ki. Es ajanlanam hogy ha mar ezt az eletet valasztotta akkor legalabb kicsit legyen ovatos mikor kinek fecseg/ir stb, mert konnyen megtudhatja mas is, hiszen te is megtudtad.
2014. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"majdnem teherbe esett" :-D :-D :-D


Látom, még nem igazán világosítottak fel a dolgok menetéről... :-D

2014. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!