Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 éve vagyok házas, megtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok házas, megtudtam hogy a férjem többször megcsalt az évek alatt, amiről az egész baráti körünk tudott. Hogyan tudnék ebből felállni?

Figyelt kérdés

Se férj, se barátok akikre támaszkodhatnék. Hogyan fogom így végigcsinálni a válást?


Arra is gondoltam, hogy elköltözök egy másik városba és mindenkivel megszakítom a kapcsolatot.


2014. szept. 5. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Szülők, barátaid nincsenek? Ha nincsenek (igazi) barátaid, akkor ideje szerezni párat, a költözködés nem segít, akkor gondolom még a munkahelyed is borulna.
2014. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Testvéred nincsen? Előtte hány évig éltetek együtt?

Én is egyedül csináltam végig a válást, nem volt könnyű, de megérte. Van gyermeketek? 37/F

2014. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Közös a baráti körünk, egy egyetemre jártunk. Van 2 barátnőm, de ők külföldön élnek.
2014. szept. 5. 15:14
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

akkor elég béna volt a pasid.

én több évtizede csaltam minden párom, mégsem tudódott ki egyik sem.

mindig én hagytam ott őket.

a titka az egésznek?

senkinek nem szabad elmondani!

2014. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Simán.


Én úgy váltam, hogy hazaköltöztem (külföldön éltünk). Nem otthon, hanem egy másik városban találtam munkát, oda költöztem.


Új város, új élet. Lettek barátaim, új életem. Szerintem könnyebb is úgy ha teljesen tiszta lappal kell indulni, mintha folyamatosan közös barátokba és emlékekbe ütköznél.


De nem vagyunk egyformák.

2014. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem menj. Ugyan ki tart vissza? Ha gyerek sincs az meg jobb!

Kezdj uj eletet! Forditsd magadra idot, ismerkedj. Tuti menni fog :)

2014. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Addig menj míg nincs gyerek,mert onnantól már semmi nem egyszerű.Egyébként nagyon sajnálom,de azt mondom örülj neki,hogy még időben kiderült,és el tudsz válni,plusz új barátokat szerezni (bár a mostaniak soha nem voltak azok) Fel a fejjel!
2014. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

"Se férj, se barátok akikre támaszkodhatnék. Hogyan fogom így végigcsinálni a válást?"


Például elmégy egy pszichiáterhez vagy egy pszichológushoz és kérsz tőle segítséget. Azért is jó, mert legközelebb nem szívsz be ilyen barmot. Válás után pedig elhúzol külföldöre és új életet kezdesz.

2014. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Na látod, ezért nem volt értelme kierőszakolnod az esküvőt!!
2014. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Normális,felnőtt emberből nem lehet kierőszakolni egy esküvőt,indulj ki ebből...
2014. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!