Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Élősködő testvérkét hogyan...

Élősködő testvérkét hogyan lehet végleg lepattintani?

Figyelt kérdés

Nem forintban akar rajtunk élősködni, hanem "szülőket" akar magának. Torkig vagyok vele, a férjem is. Hogyan lehet úgy lepattitani, hogy végre tudomásul is vegye ezt?


Minden normális ötletnek örülnék. Köszönöm.



2014. szept. 22. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit több infót megadhattál volna. Hány évesek vagytok, szüleitekkel mi történt?
2014. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Másvalaki?
2014. szept. 22. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mármint azt akarja, hogy ti legyetek a szülei valamilyen formában?
2014. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, menj ahova gondolom. Azért kértem több infót, mert ez édeskevés egy normális válaszhoz, de tessék:

remélem a testvéred rájön, hogy mekkora patkány a nővére, te meg egyedül fogsz meghalni mert ilyen szipirtyó vagy már most.


Parancsolj.

2014. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, én csak azt nem értem, hogy épeszű ember miért akar olyan "szülőt" magának, mint te vagy... az 1. teljesen érthetően több infót kért, mert nem írtad, egyáltalán melyikőtök rokona ez az illető, hány éves, és mi oka van erre? Amíg ilyen "apróságokat" nem említesz meg, egyszerűen nem lehet normális választ adni.
2014. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Normális válasz lehet adni - annak, aki érti azt, amit írtam. Fogalomértés és problémamegoldás. Akinek ez nincs, az nem firkáljon ide marhaságokat. Minek kéne megadnom azt, hogy hány éves vagyok és ő hány éves, ha a probléma lényegét sem érted?


Annak az egynek írok, aki értette: igen, azt akarja, hogy a szülei legyünk. Mineüvé betúrja magát, mintha "kisfiú" volna, nem vállalja fel azt, hogy rég felnőtt ember. Mivel mára teljesen világossá lett előttem, hogy nem csak szociopata kis szélhámos, de sokkal sőlyosabb annál mar reggel kértem szaksegítséget.


Köszönöm a válaszodat.

Több választ nem kérek.

2014. szept. 23. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Tyű, kérdező, nagyon betegnek kell lennie annak, aki téged akar pótszülőnek!


De van egy jó módszer, amit a haverom csinált. Te is kövesd azt, és beválik! Részleteket nem írok, felesleges! Csak csináld úgy, ahogy ő!

2014. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, szerintem pontosan így csináld! Nem írom le bővebben, hiszen ha nem találod ki ennyiből, úgyis értelmezési- és fogalomzavarban szenvedsz, de pontosan így csináld!
2014. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Úgy, hogy megmondod neki, hogy elég.
2014. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, azért a te stílusod sem semmi. Idejössz segítséget kérni, aztán úgy beszélsz a hozzászólókkal, mintha a fenekedből húztad volna elő.


Ritka visszataszító vagy.

2014. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!