Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti zokon vennetek ha nem...

Ti zokon vennetek ha nem jönne el a hugotok az esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Hugom osszejott egy suttyo pasival. Vedel, fuvezik(ezeket en is csinaltam az egyemetemen, tehat nem alszenteskedni akarok)a gond az vele, hogy ezek mellett nem tud viselkedni. Tegnao volt a szulinapom. Nem is hivtuk meg. Erre hugom bellit vele. A csavo total beallva,rajott a kajaroham es befalta a fel tortat ugy hogy pl. anyanak nem is jutott. Nekem jovo heten eskuvom van. A hatam kozepere nem kivanom a pasit. Nem akarom,hogy ott legyen. Hugom teljesen kikelt magabol es azt mondta hogy akkor o se jon. Duhomben ravagtam, hogy oke ne is.
2014. nov. 18. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Azokat hívjátok meg az esküvőtökre, akiket szívesen láttok. De azt ne várd el a húgodtól, hogy a TE igényeid szerint élje az életét. Te sem vetnéd alá magad az ő akaratának, ha jól vélem.

Ha TE mondtad neki, hogy ne menjen, mit akarsz zokon venni?

2014. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha így viselkedne a hugom, akkor meg se hívnám. Nem elnnék kíváncsi a fancsali képére. Különben is az esküvőm róla szól és a nem az iszákos kábszeres pasijáról. Én tuti meg se hívnám. Egy esküvőm volt, nem akarok többet és marhára nem örültem volna ha az egyetlen emlékemet bemocskolja mert az hiszi mindig körülötte forog a világ. Vigyázz, nehogy úgy járj mint szülinapodon. Beállítanak és tönkrecsesznek mindent.
2014. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Én még mindig nem értem! Ha NEM akarod, hogy menjen, akkor miért akarod ZOKON venni?
2014. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
elso: ne lass bele semmit amit nem irtam. ugy eli az eletet ahogy akarja, de nem vagyok koteles a taho pasijat etetni, itatni es turni ahogy bofog, fingik, bunkozik anyammal, ezert kertem h ne hozza magaval.
2014. nov. 18. 13:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Duhomben mondtam. Irtam is.
2014. nov. 18. 13:52
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

63%!

Mit nem ertesz? Kerdezo azt mondta huganak, hogy ne hozza baratjat az eskuvore. Hugi ravagta, hogy nem is jon. Kerdezo duheben visszavagta, hogy ne is.

2014. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%

Jó kérdező, akkor a húgod meg dühében nem megy! De mit akarsz zokon venni?


KI vagy TE, hogy más életébe jogot formálsz beleszólni!

2014. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 63%-as intelligent private uzenete:

"Na akadj le rólam!" Nem is csoda, hogy nem ert semmit:)

2014. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 piroska és a farkas ***** válasza:
97%
Hàt én rendesen ledöbbenntem volna, ha megjelenik a húgom az esküvőnkön, ugyanis abban a hitben élek, hogy csak egy öcsém és egy bàtyàm van... Viccet félretéve ha a szülinapra nem voltak hivatalosak, meégis beàllítottak, akkor esélyes, h megjelennek az esküvőn is, ki kell hasznàlni ha vhol inni lehet. Szóval én a helyedben nem azon gondolkoznék, h mit vegyek zokon, hanem h a meghívott férfi vendégek között ki az a néhâny, akiket meg lehetne azzal bízni, h szükség esetén diszkréten de hatàrozottan eltàvolítsàk a célszemélyt.
2014. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ulj le a tesoddal es higgadtan beszeld meg vele. Elsosorban ne az eskuvotokre elezd ki a beszelgetest, hanem mint novere, probalj meg szeretettel ravilagiatni arra, hogy a pali egy tirpak barom. Ha osszekoti az eletet egy olyan emberrel, aki egy fikarsznyi tiszteletet sem tanusit szerelme csaladja irant, akkor tobb mint valoszinu, hogy elobb-utobb boldogtalan lesz mellette. Egy ferfi, aki szeret egy not, nagyon torekszik, hogy annak csaladja is elfogadja, szeresse ot. Az eskuvo dolgaban meg dontsd el higgadt fejjel, hogy mi lenne rosszabb: Ha a tesod bedurcizna es nem venne reszt az eskuvodon (tok mindegy hogy igaza van-e, vagy sem), vagy eljon a pasas es 3 ember helyett eszik,tor-zuz, stb. Az en eskuvomon annyira rolunk szolt minden, hogy egy-egy reszeg, vagy keson erkezo, tul harsany, stb vendeg teljesen jelentektelen volt, senkit sem erdekelt.. hidd el, kb azt sem venned eszre, ha az exed feltunne a szinen:)
2014. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!