Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyiért vennétek a még...

Mennyiért vennétek a még gimnazista gyereketeknek autót?

Figyelt kérdés

A "menjen diákmunkára és vegye meg maga" típusú válaszok nem érdekelnek.

Szóval, ha nem lennének gondok az anyagiak, mennyi lenne az az összeg, amit erre szánnátok?

(első autó)


2014. szept. 12. 17:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha milliomos lennék se vennék neki autót. Majd ha idősebb lesz, olyat veszek neki, amilyet akar. (Ha milliomos lennék.)
2014. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Gimnazistának semennyiért. Minimum érettségizzen le, és utána lehet róla szó.

Vennék neki egy használt autót, ami nem több, mint 80 lóerő. Első autónak, gyakorolni bőven megteszi egy kis Corsa vagy Suzuki Swift.

2014. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Ja és az összeg max 0,5 - 1 millió lenne.
2014. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Semennyiért, amíg gimnazista, addig járjon busszal, mint a többiek, ráér éretségi után, de sokuknál még ez is korai, mert nem elég érettek az autóvezetéshez, van rá sok szomorú példa.
2014. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
érettségi után, kihagytam az egyik t betűt.
2014. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Semennyiért, majd, ha elvégzi a gimit, akkor kap valami kis teljesítményűt, amivel nem tud 200-zal száguldozni.
2014. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De tegyük fel, hogy vennétek neki autót... Akkor mennyi lenne a határ?
2014. szept. 12. 17:31
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

Én egy kis piros bogarat kaptam mikor meglett a jogsim (elsőre). Használtan vették, de szinte új állapotban volt. Az eredeti tulajnak szerencsére volt egy nagy kocsija, így ezt alig használta. Azt hiszem 2 millió körül volt.

És ez azért nem tegnap volt, de még sose volt (ne is legyen) semmiféle balesetem... Szóval nem törvényszerű az, hogy mindenki akinek egyessel kezdődik az életkora az hülye, éretlen és felelőtlen.

2014. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

Ha 17 évesen megvan a jogsija és vezethet felügyelettel, és a pénz sem gond, akkor olyat vennénk, ami:


- megbízható márka (itt elsősorban a német autókra gondolok)

- 150.000 km alatt van benne

- jó állapotú téli, nyári gumi van hozzá

- frissen műszakiztatott ill. az eladó vállalja eladás előtt a friss műszaki megcsináltatását - ha nem vállalni, tudni, hogy valami gond van az autóval

- a szervizkönyve úgy ki van töltve, ahogy annak illik

- max. 2 tulajdonosa volt előtte

- balesetmentes eddig

- 8 évnél ha lehet, nem idősebb

- kisebb, könnyebben vezethető ill. parkolható autókat néznék elsősorban.

2014. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%

Használtan max 3-4 millióig mennék el, annyiért már egész menőket lehet kapni.

Egy jól felszerelt passat vagy 1-es, 3-as bmw. Persze nálunk is voltak, akik már új kabrió audival jártak, de azért azt már túl soknak gondoltam.

2014. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!