Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, fiúk hogy reagálnátok...

Lányok, fiúk hogy reagálnátok arra ha a nővéreteket "leoltaná" egy másik csaj?

Figyelt kérdés

Szóval, menyire lepődnétek meg?

Most abban az esetben kérdezem, ha a nővéretek alapjába véve egy elég erős jellem, mind szellemileg, mind fizikailag.

Ha volt történt már veletek ilyen, akkor légyszi írjátok le, hogy mi volt az.

Nemet, és kort is írjatok légyszi.



2014. nov. 22. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenkivel bunkozna, szemetkedne es valaki helyre tenne, nem bannam! Ha nem igy lenne, kiallnek mellette.

Voltam hasonlo helyzetben, es kialltam a batyam mellett, belekotottek.

2014. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy 'leoltani'?
2014. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy mindenkivel bunkózik, de általában az van amit ő akar. Szóval nem lehet vele vitatkozni. De amúgy nem bunkó.
2014. nov. 22. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Megérteném, hogy valaki helyreteszi végre.
2014. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapesetben, ha a testvérem amúgy nem oltogat másokat, max ragaszkodik az elképzeléseihez, kiállnék a testvérem mellett. Az erős jellem nem negatív tulajdonság. Ha igazságtalanul bántják, az rosszabb, mintha engem bántanának, ha pedig igaza van a másik félnek, akkor a bunkóságán háborodnék fel. Mindent meg lehet úgy beszélni, hogy közben nem taposunk egymás lelkébe, aki erre nem képes, azzal szemben én sem erőltetem meg magam. 30N
2014. nov. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiállnék érte és megvédeném, kivéve, hogy ha tényleg nyilvánvaló, hogy nem neki van igaza.
2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha állandóan kötözködik az a másik nő, nem állnék vele szóba, és egyszerűen levegőnek nézném.Idővel abba hagyná /vagyis a testvéred nézze levegőnek, az ilyen emberek nem tudják elviselni ha fütyúlnek a fejére.
2014. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!