Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha egy csajjal barátság...

Fiúk, ha egy csajjal barátság extrákkal kapcsolatban vagy, akkor zavarna, ha a csaj egy másik sráccal is ilyenben lenne egyidejűleg? : D

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem, hisz ennek ez a lényege, hogy érzelmek nélkül.
2014. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Határozottan zavarna.
2014. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet, bár ebben az esetben senkinek nincs joga felháborodni, ha a másik fél mással is szexel, csak ne ugyanazon a napon és tisztálkodjon rendesen.
2014. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
kettes, miért?
2014. nov. 18. 13:22
 5/19 anonim ***** válasza:
Tehát 2 fiu egy lány felállás...hm érdekelne.
2014. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"kettes, miért?"


Mert szexuális kapcsolat során az ember kölcsönösen testnedveket, sejteket stb.-t ad-vesz a másikkal. Nem egy bizalomgerjesztő dolog belegondolni, hogy épp egy másik pasi fütyköséből vagy szájából származó mindenféle dolgok kerülnek belém az adott nőből.

2014. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő még nem volt benne ilyenbe, mint ahogy én se, és nem tudja milyen valakivel együtt lenni mindenféle érzelem nélkül...


Engem is zavarna, nem tudom elképzelni, ha lefeküdtem vele, megcsókoltam, ne váltson ki belőlem semmi érzelmet... Ha egy minimálisat is kivált akkor pedig értelemszerűen zavarna...

Amúgy nyilván azzal fekszem le jobb esetben akihez vonzódok, vonzónak találom.

Ergo szex után csak lesz valami kötődés...


Na mind1 ez az amiben eltérő sok ember véleménye, ez p nekem sose fog menni

2014. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én kötődöm az egyikükhöz, ő viszont azt mondta, hogy neki ez csak ilyen "partyzás" velem :D viszont most kiakadt amiért valaki mással is kavarok, azért kérdezem, hogy ez normális dolog e, ha nem kötődik hozzám
2014. nov. 18. 13:33
 9/19 anonim válasza:
10%
R I B A N C
2014. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez akkor lenne rib.ancság, ha az egyikkel komolyan együttlennék, és csalnám a másikkal :)
2014. nov. 18. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!