Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért lop a testvérem tőlem...

Miért lop a testvérem tőlem már másodjára? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Másodjára tulajdonít tőlem el. 1 hónapja vettem magamnak füllhallgatót, mert a régi töntre ment, szerencsére azt visszavették és levásárolhattam, és vettem belőle egy másikat amibe kettő van. Az egyiket eldugtam előle, de ma reggel észre vettem, hogy a fekete nincs meg. Vajon miért lopkod tőlem? Vagy egyáltalán miért csinálja? Anyumnak is elmondtam. Mit tegyek ez ellen, az biztos, hogy ma visszalopom tőle.

2014. nov. 24. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen szólj anyukádnak erről.
2014. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak kölcsön vette. Családban marad.
2014. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
nem tudom de ha én olyat vennék amibe 2 van és tudom, hogy a tesóm is szeretne nem eldugnám előle, hanem neki adnám az egyiket... lehet nekem jó a testvéremmel a kapcsolatom? ezen gondolkozz el...
2014. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Mi volt az első eset, hogy lopott?

Alapjáratban én is egyet értek azokkal, akik előttem válaszoltak. Ha nekem kettő fülhallgám lenne, a tesómnak meg egy sem, evidens, hogy odaadnám. De ha nem vagytok jóban, illetve már máskor is vett el tőled valamit a megkérdezésed illetve beleegyezésed nélkül, akkor azért nem olyan egyértelmű dolog ez a testvéri jószívűség.

2014. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, az én testvérem is lopott tőlem egész gyerekkoromban. Én sajnos hiába szóltam, sírtam, zokogtam a szüleimnek, sohasem segítettek, hogy megakadályozzam, hogy lopkodjon, sőt meg sem büntették sohasem. A vége az lett, hogy tőlük lopott már, nem keveset.

Szerintem még most vegyétek elejét ennek a dolognak, mert ha rájön, hogy következmények nélkül lophat tőled, nem fog leszokni róla és lassan mindened kelleni fog neki, ami neki nincs. Ha pedig azt látod, hogy a szüleid nem segítenek neked, vedd kezedbe a dolgot te magad és büntesd meg te, ha kell, verd meg, de ne hagyd magad! Eleinte lehet elég lesz egy fejmosás is, de ha hatástalannak bizonyul, ne félj móresre tanítani.

2014. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!