Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, akinek meghalt...

Van itt olyan, akinek meghalt az ikertestvére?

Figyelt kérdés
28N

2014. nov. 29. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak, amikor 29 éves volt, májrákban. Hepatitsszel fertőzött vért kapott, abból alakult ki. Két kicsike gyereke volt :(
2014. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van. Nekem is 10 hónapja .
2014. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :( Én tavaly télen veszítettem el az ikertestvéremet petefészekrákban, és egyszerűen beleőrülök!! Hiába állok pszichiátriai és pszichoterápiás kezelés alatt is, szinte minden nap utána akarok halni!!! Rettenetesen fáj, hogy nincs, hogy nem tudom Vele megosztani, amit érzek, ami történik velem, beszélni hozzá, kérdezni, hogy telt a napja, megosztani a kétségeimet, félelmeimet, tanácsot, megerősítést kérni, dönteni...életképtelen vagyok Nélküle!! Együtt laktunk, lelkileg egyek voltunk - csak két testbe zárva. Azóta én is meghaltam belül, nem érdekel semmi, nem motivál semmi az életre, utána akarok menni, csak az édesanyánk miatt nem teszem. De most is folynak a könnyeim...:(

Ezt az ég világon senki sem értheti meg, a létező legszorosabb kapcsolat ami két emberi élőlény között létezhet, az anya-gyerek kapcsolatnál is szorosabb, mi levegőt is alig tudtunk egymás nélkül venni, és amióta nincs, fuldoklom...belefulladok.

2014. nov. 29. 23:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap egy vívódás anyukámmal szemben, hogy miatta nem mehetek a testvérem után. Valamilyen szinten haragszom rá, hogy élnem kell miatta. Ez normális?
2014. nov. 29. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj hálás lenni hogy még ő ott van neked. Egy nap őt is elveszíted. Mint mi mindannyian .(Ne haragudj hogy ezt írom) de most még van. Öleld meg ,köszönd meg. Neki is fáj, hidd el.
2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Veled azonos nemű volt?
2014. nov. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4: Szerintem igen.
2014. nov. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom! :(

Én nem, viszont volt két osztálytársam, akik ikrek voltak, és 4.-esek! voltunk, amikor az egyikük sajnos meghalt szén-monoxid mérgezésben :(

A megmaradt testvérnek nagyon nehéz volt felépülnie, de megtette. Muszáj, az élet sajnos megy tovább. Inkább arra gondolj, hogy anyukádnak is milyen nehéz, hiszen ő a gyerekét veszítette el, neki sem könnyű, egymásra kell támaszkodnotok. Ne hibáztasd, ő is szenved.

Idővel fel fogod dolgozni, de idő kell hozzá :( Tényleg sajnálom és kitartást kívánok!

2014. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%

A pszichoterápia jó útnak tűnik. Kineziológus is segítheti az elengedést.


Ha öngyilkos gondolataid vannak, vagy úgy érzed, segíthet akkor ott, ha beszélsz róla, hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred Telekom és T-mobile számról hétfőtől szombatig 9-21 óra között.

2014. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!