Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért távolodnak el tőlem a...

Miért távolodnak el tőlem a testvéreim és az unokatestvéreim?

Figyelt kérdés
Gyerekekként olyan jó volt a viszonyunk.Összejövetelekkor jókat játszottunk,aztán ahogy nagyobbak lettünk együtt buliztunk.Amióta felnőttek lettünk,valahogy mindenki elvan a saját kis életével foglalva,és nem foglalkozik a másikkal.Én már próbáltam többször is nyitni feléjük,de vagy röviden és tömören válaszoltak pl.facebookon,vagy nem is írtak vissza.Születésnapomra kapok azt se mindtől,köszöntő üzenetet,de aztán ha megköszönöm és rákérdezek,hogy hogy vagy,mintha nem is kérdeztem volna semmit,nem válaszolnak.Egyszer nemrégiben felkeresett azaz rámírt az üzenőfalon az unokahugom,hogy kiadnám-e neki a nemrég megörökölt lakásomat,mire válaszoltam is,árat is mondtam neki,de három hétig nem is válaszolt utána vissza rá.Írtam neki nagy kifakadva,hogy nagyon szomorú vagyok,hogy ennyire se méltat,hogy válaszoljon,hogy aktuális-e még az albérlési szándéka vagy sem,és hogy már valahogy senkit sem érdekel ,hogy mi van velem.Látta az üzenetemet,de makacsul erre sem válaszolt.Egyszerűen nem értem mi történik ebben a világban,de se a hugom,se az unokatestvéreim nem érdeklődnek felőlem.Én már belefáradtam,hogy folyamatosan hajkúrásszam őket,úgy érzem megszakadt a kapcsolat,és lehet örökre vége lesz és nem marad nekem más,mint az édesanyám,édesapám a férjem és a kislányom.
2015. febr. 2. 12:13
 1/2 anonim válasza:
szerintem ez az ő makacsságuk a hugod hány éves? És mellesleg az uncsiaid ha nem érdeklődnek utánnad le se tojnak akk. hagyd a francba ! :) nekem is hasonló a hejzet de én nem is járok hozzzájuk :)
2015. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hugom 32 éves.
2015. febr. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!