Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Vastag tesok unokatestver...

Ha a Vastag tesok unokatestvereim hogy vegyem fel veluk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A helyzet iszonyu bonyolult..vagyis annyira nem csak furcsa.

Apu es anyu szetmentek mikor 3 eves voltam.Apu agarol van egy feltesom akit 13 eve nem lattam es fbn ramirt.Tole kerdeztem meg hogy Csabaek rokonunk e.Azt mondta a nagypapaja meg a mi nagypapank tehat apu apukaja tesok voltak mig eltek.Belus bacsinak hivtak a nagypapajukat azt hiszem...

En is enekelek kicsi korom ota szoval ezt orokoltem es annyira kivancsi lennek rajuk de nem akarom hogy azt higyjek hogy a hatukon akarok felkapaszkodni vagy csak azert erdekelnek mert hiresek.Regen is kerdezgettem anyut hogy rokonom-e mielott az x faktorba szerepelt.

Mit csinaljak?

Hagyjam ezt az egeszet inkabb??

Koszi

17/l


2013. máj. 9. 16:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez is te vagy? :-) http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Egyébként meg ugyanúgy vedd fel velük a kapcsolatot mint ha civil emberek lennének, miért kellene másként eljárnod ez ügyben csak azért, mert ők "híresek"?

Rájuk írsz facebookon/írsz nekik egy e-mailt/felhívod telefonon/közös ismerősökön-rokonokon keresztül üzensz nekik stb.

2013. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Meg lehet nem is erdekelnem oket nem?

Nem akarok azert megalazkodni meg semmi,csak kivancsi vagyok milyenek lehetnek..

2013. máj. 9. 17:00
 3/27 A kérdező kommentje:

...

De pont ez a szar hogy hiresek..nem hiszem hogy erdekelne oket ez

2013. máj. 9. 17:01
 4/27 anonim ***** válasza:
A közös rokonokon keresztül!
2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Semmi alázkodás nincsen abba, ha írsz nekik egy üzenetet vagy felhívod őket.
2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De kozos rokonaink nincsenek :D

Vagyis papanak a felesege meg el dehat o nem tartja veluk a kapcsolatot.Papa volt aki a Belus bacsival sokat talalkozott allitolag en is lattam anno...szoval Csabiekat nem ertem hogy nem...

Koszi azert..:)

2013. máj. 9. 17:08
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Tehát nem unokatestvéreid...

Én sem tartom a kapcsolatot a nagypapám testvérének az unokájával, azért ez nem közeli rokoni kapcsolat.

De ha akarod, vedd fel velük a kapcsolatot, írd meg, hogy nem azért, mert híresek, hanem a rokoni szálak miatt szeretnéd.

2013. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Masod unokatesoim..es igy korulottem mindenki tartja a masod unokatesoival is a kapcsolatot
2013. máj. 9. 17:18
 9/27 A kérdező kommentje:

Hat a dedszuleink egy.

Szoval azert igy nezve annyira.nem tavoli:)

2013. máj. 9. 17:19
 10/27 A kérdező kommentje:
De koszonom!:))
2013. máj. 9. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!