Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a helyes lepes, ha a hugom...

Mi a helyes lepes, ha a hugom feltekeny a baratnomre?

Figyelt kérdés
20 vagyok, hugom 7. Eleg nagy a korkulonbseg, ezert sokszor mondott olyokat, hogy en vagyok a masodik apukaja, bujik, ha rosszat almodik, akar hozzam is bejon ejszaka, higy kiserjem vissza stb. Miota bemutattam a baratnomet a szuleimnek, nagyon intenziven igenyli a figyelmemet. Baratnomet sokszor meglokte, olyanokat mondott neki, hogy "o az enyem, hagyd beken" stb. Ma beszelgettem vele, azt mondta nem akarja, higy a baratnom itt legyen, mert akkr en nem szeretem ot annyira. Valoban kinovi majd? Szuleim normalisak, nem figyelemhianyos egyaltalan, jol vislkedik az iskolaban is es itthon is. E miatt nem fogjak pszchologushoz vinni.
2015. febr. 16. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan mint amikor a kisgyerek belenő abba a korba, hogy az apjára/anyjára féltékeny a másik szülővel szemben. Csak nálatok a tesóba van belezúgva. Törődj vele sokat, éreztesd vele hogy nem hanyagolod, el, de közben a barátnődre is figyelj. Ki fogja nőni a kislány, de idővel meg is békélhet majd :)
2015. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes hisz még 'kicsi'. Ki fogja nőni és meg fogja szokni a barátnőd. Féltékeny de ez ilyenkor normális. Esetleg ha ott a bnőd pl játszatok 3asba vagy vmi közös programot.
2015. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
De cuki :) Mondd meg neki hogy ő a kishúgod, nagyon szereted, és játsszál vele ha igényli. Persze mellette ne hanyagold el a barátnődet se :)
2015. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Úr isten, ilyen tényleg van? o.O
2015. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melik resze volt elkepzelhetetlen eddig szamodra utolso?
2015. febr. 16. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kinövi, csak fél, hogy elveszít. Ő a kis tapasztalatlan fejével azt hiszi, hogy ez a saját kis világa veled örökre így fog maradni, nem gondolkodik előre. A helyedben annyit tennék, hogy amikor ilyen "ő az enyém" és hasonlókat mond, akkor kijavítanám, hogy nem vagy senkié, ugyanolyan ember vagy, mint ő. A lökdösődést meg végképp nem hagynám - nem azért, mert a barátnődet lökdösi, hanem úgy egyáltalán ok nélkül nem bánthat senkit. Azt is tudatosítsd benne, hogy nem szereted kevésbé, maximum az idő jut másképp rá, ha a barátnőd is ott van.
2015. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!