Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ilyen a testvérem?

Hogy lehet ilyen a testvérem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hàrman vagyunk testvérek, tavaly sajnos megörököltük a szülői hàzat. Eddig csak az egyik nővérem lakott itt, de két napja én is hazaköltöztem a pàromtól. Mivel nem vet fel bennünket a pénz ezért egy szobàban vagyunk, hogy ne kelljen sok helyre fűteni.

A lényeg az, hogy úgy néz ki, hogy a màsik nővérem is hazaköltözik a pàrjàval. Kitalàltàk, hogy adjuk àt a cserépkàlyhàs szobànkat nekik, mi pedig fagyoskodjunk a folytonégő kàlyhàval fűtött szobàban. Nem szemétség ez egy kicsit?


Bocsànat a hibàkért, de nagyon ideges vagyok.


2015. márc. 15. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell átadnotok, nem értem a problémát :D
2015. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek sem lesz jó vége.Már miért adnátok át a szobát?Én meg közölném vele a párjának meg nincs helye ott.
2015. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Bocs de erre mondják h közös lónak túros a háta.

Szerintem elég durva vitákra számíthatsz. És nem csak ezért. Ki mit h miért tesz ? ez enyém tied....


Részvétem

2015. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
83%

"Kitalàltàk, hogy adjuk àt a cserépkàlyhàs szobànkat nekik, mi pedig fagyoskodjunk a folytonégő kàlyhàval fűtött szobàban"

Találgatni lehet de téged mi kötelez, hogy engedelmeskedj? Röhögd is és kész. Amúgy meg igyekezz minél előbb elhúzni,mert idegroncs leszel ott. És vagy kérj a részedre lakbért a "kedves" nővéredtől, vagy adjátok el a házat és ruházz be egy saját kéróra.

2015. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg tőle hogy mire fel!
2015. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

A 3 testvér (plusz az egyik párja) össze fog költözni a családi házban. Oké, értem, megértem, nem gond, mindenki volt már sz*ar anyagi helyzetben.


De ha már az elején ilyen "megoldhatatlan" problémákba ütköztök, akkor...

Inkább adjátok el a házat, benne az ingóvagyonnal (amire nem tartotok igényt), és harmadoljátok az összeget.

2015. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha a hideg szobába vennétek egy fűtőtestet?

A rezsit ígyis-úgyis el kell osztanotok a megfelelő arányban. Vagy ő úgy tervezte, hogy míg te fagyoskodsz, addig az ő fűtött szobáját ti fizetitek? nem értem...

Próbáljátok meg megcsinálni a fűtést, és a rezsit elosztani igazságosan!

2015. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogyan döntöttetek?
2015. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!