Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » "Idiota" a testverem, megis...

"Idiota" a testverem, megis en vagyok a hibas, mert egyre inkabb azon a velemenyen vagyok, hogy jobb lenne, ha minel kevesebbet beszelnek vele, miert?

Figyelt kérdés

18 eves, fiatalabb nalam, es egyebet nem csinal, csak szivat, szapul.

Nap mint nap azzal jon, hogy szerencsetlen vagyok, mert nincs baratom, holott neki sincs baratnoje. Allitasa szerint en minden megkapom, pedig semmit nem teszek erte, megis evekig en voltam az, aki apunknak segitett olyan munkaban, amiben a szomszed fiugyerek allt az o apja mellett.

Barmikor szivessegre ker a csaladom, megteszem. Szamla fizetestol kezdve, bevasarlasig.

Megis minden nap szivat, es evek elteltevel unalmas mar az egesz. Ha betelik a pohar, es adok neki egy pofont, rogton fel van haborodva, hogy milyen idegbeteg, bunko vagyok, mert adtam neki egy pofont.

Egyszeruen nem erti meg, hogy unalmas, amikor szivatja a masikat, es nem 18 eveshez valo.

A szuleinket bantja, hogy nem jovunk jol ki, de ki az, aki szivesen ul le beszelni valakivel, ha tudja, hogy a vege az lesz, hogy szivatni fogjak?


2015. márc. 5. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüleiddel nem tudsz leülni úgy, hogy mindahányan vagytok, megbeszéljétek? Ha ez opció, úgy mindenképpen meg kell próbálni, mert erőszakoskodással, piszkálódással nem lehet előrébb jutni.
2015. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű unatkozik, tele van energiával, és Te vagy a közelében. Hagyd inkább, ne foglalkozz vele, meg ha látja rajtad, hogy felkapod a vizet, és komolyan veszed, még inkább csinálni fogja.

És azt ténylegesen tudomására is hozod, hogy ez rosszul esik Neked? Anno én is ezt csináltam a nővéremmel, de ő nevetett ezeken, bár néha behúzott nekem, de másért. :)

2015. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny, mert Te mindent megkaptál és lusta. EL kell neki magyarázni és elszeparálódni tőle ha bántja a szüleidet ha nem. Úgy tűmnik iunfantilis későn érő típus. Neked is vissza kéne jól szívatnod hogy végre leálljon. Mért nem tetted meg ezt eddig?
2015. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk a pofozkodás se valami felnőtt viselkedés, szóval ez nálatok családi probléma...
2015. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!