Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem tegnap reggel...

A testvérem tegnap reggel költözött le Siófokra, ami tőlünk 141 km-re van. és már most nagyon hiányzik, sokat sírok miatta, a kedvenc zenéjét hallgatom és egy plüsse van nálam, amin a neve van. Ő 6 nap múlva 20F én pedig 14L. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ezt el kell fogadni, 20 eves :) elkezdi a sajat eletet alakitgatni.. es akarmennyire szeretitek egymast nem lehettek orokke egyutt :)

O a testvered, mindig is az lesz:)

es hidd el az ido segiteni fog.. lehet kicsit tovabb tart mintha 2 utcaval koltozott volna messzebb ,de menni fog !

(en a csaladomtol 1500+kmre lakom. es az elso par honap gyotrelem volt, de ma mar minden rendben.. kivanom ,hogy neked is menjen!

fel a fejjel!:)

2015. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igazából csak egy munka miatt költözött oda,és aztmondta,hogy ha nem sikerül neki,hazajön..és azt is mondta,hogy lehet majd csak fél év múlva találkozunk újra:/ kitartást neked:) és köszönöm:)
2015. máj. 21. 14:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem felesleges ezt csinálnod.

140km nem olyan sok, főleg nyári szünetben de hétvégéken is meglátogathatod majd, vagy ő téged.:) szerintem normális, hogy a saját útját szeretné járni.

19L

2015. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom a válaszodat.. hát szerintem ez érdekes hogy lehet, hogy csak fél év múlva találkoztok. ez kb 2 óra út kocsival. ha nagyon hiányzik neked és anyukádéknak majd, kocsiba/vonatra ültök, és fürdötök egyet vele stb.. nem kell olyan tragikusan venni nem Amerikába költözött, hogy tényleg indokolt legyen ritkán látni
2015. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom,de számomra az még olyan sok idő..azt kifelejtettem,hogy a a szüleim elváltak,a nevelőapám gyűlöl,ahogy én is őt..anya és apa pedig szarnak a fejemre..és erre még ez is..ennyi idősen elég nehéz feldolgoznom:(
2015. máj. 21. 14:07
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát most már a tesód is sz.rik a fejedre, eggyel több...
2015. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi..
2015. máj. 21. 14:10
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát az élet nem habos torta, jobb ezt ideje korán megtanulni.
2015. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

A tesód megy a munka után, ami érthető. Akár külföldre is mehetne - és ezt nem azért írom, hogy elkeserítselek, de nem ritkaság ez sem.

14 éves vagy, néhány év és te is érettségizel, előbb-utóbb meg dolgozni fogsz. Mi is jó tesók vagyunk a tesómmal, sok családi vihart éltünk meg együtt, de nem vagyunk összenőve, és neked is el kell szakadnod a tesódtól. Túlzásnak tartom, hogy ennyi idősen így sírsz utána, mint egy szerelmes a szakítás után.

2015. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

nekem az egyik hugom 126 km-re van

a másik 249km-re

a harmadik hugom 386km


Tudom ez nem vígasztal de hidd el,hogy nagyon sokan vagyunk így!

Az elején persze nagyon rossz,de lassan megszokja az ember.

De ma már hála az internetnek meg a telefonnak szinte napi kapcsoltban lehet lenni!

2015. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!