Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elkezdett vérezni este az...

Elkezdett vérezni este az orrom és reggel vettem észre hogy tiszta vér a kedvenc pólóm. Táborban voltam és nem tudtam kimosni,3 nap után mivel lehetne kiszedni belőle a vért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kólával próbáld meg
2011. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
nem arról van szó, hogy kinyírtál valakit és ott kuporogsz a pincéban mint Géza a BK-ban ?:D
2011. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a Géza nem nyírt ki senkit :)és én se :) :D annyira nem tudnék senkire haragudni :)

kólával biztos...meg kis narancslével..esetleg egy kis pálinka..tuti kijön

2011. aug. 8. 17:14
 4/7 anonim válasza:

Hideg víz, dörzsölés, öblítés. Ha halványodik mosópor, vagy folyékony mosószer. Öblítés. Elvileg már ki kéne jönni neki, de ezt lehet ismételgetni ha nem teljesen jött ki akkor is, otthon mosógéppel már ez kijön.


Amúgy tudod, ecetes olló. xD


Hátha segítettem. :3

2011. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Amúgy okés, tábor. x""D

SZappan is jó oda, mosószer helyett, bocsi.


Előző voltam.

2011. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta,hideg víz és dörzsölgetés. Ha nagyon nem jön ki, a patikában lehet kapni kifejezetten vérfolt tisztítót.
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.,,beáztattam utána dörzsöltem és kijött ..és már nem kell a pincében bujdosnom mert kingóca rájött, h én vagyok az élete értelme :P
2011. aug. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!