Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kinek van hasonló nővére?

Kinek van hasonló nővére?

Figyelt kérdés

Kinek van olyan nővére aki domináns és uralkodó?

Akinek mindíg az kell amit "ő akar"?

Mit lehet tenni "ellene"?

Ki az akinek sikerült valahogy "megoldani" ezt?

Légyszi kort és nemet is írjatok (a nővéretekét is).


2015. máj. 25. 00:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Legyél határozottabb és dominánsabb.
2015. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ahhoz igen nagy a korkülönbség.

Ő 19, én 14.

2015. máj. 25. 00:15
 3/11 anonim válasza:

Hagyd rá hülye és kész.

Nekem is ilyen volt a nővérem 5 évvel idősebb, dühkitörései voltak 10-11éves lehettem és félrugót székestül mert valami nem úgy volt ahogy ő akarta, és pár centin múlt hogy nem az erkély ajtóba estem. Voltak még ilyen esetek, 10alatt voltunk mind2 játszottunk és valami gyökér dalt nem akartam énekelni, és akkor is nekem jött, anyám jött be és szedte le rólam. 15 voltam ő 20 harmonika ajtót kitépte egykézzél, mert nem engedelmeskedtem neki, és megütni nem mert, ezért azon vezette le a dühét. XD Aztán idősödtem próbált még parancsolgatni, de ugyan úgy leszartam. A ketyós agyával akkor valahogy feltudta fogni, hogy nem tud uralkodni rajtam. XD

2015. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ha nem ugrálok neki, engem is felrúg.

Szóval elég nehéz ráhagyni.

2015. máj. 25. 00:35
 5/11 anonim válasza:
100%
gyúrjál vaze és nem rúg fel (vagy menj karatézni)
2015. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok.

Mondom hogy ő 19 én 14.

Mégis meddig kéne gyúrnom???

Ráadásul alapból se a gyenge lányok közé tartozik.

2015. máj. 25. 00:41
 7/11 anonim válasza:
"Akinek mindíg az kell amit "ő akar"? " és mit akar általában?
2015. máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is az önvédelemre szavazok. Nekem az bevált :) én 17/L Nővérek 21 és 24 :D
2015. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyszer elégítsd ki úgy rendesen. Ha már a párkapcsolatok témába írtál.
2015. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de nem fog változni ha nem teszel ellene. Köztünk két év van, és mindig is szekált, bármit csináltam. Ha valami csinyt tett, ramkente, szüleim pedig megvertek érte :) szerinte én vagyok a kedvenc s próbált befeketíteni otthon. Most 20 vagyok, ő 22 de ugyan ez van. Ha nem más akkor az alakom a baja, mert ő kicsit ducibb én pedig nem. Otthon nem tudunk meglenni egy légtérben, már a család is attól tart hogy mikor lesz vita :) párkapcsolatomat mindig blamálja, mert nem az első szerelmemmel fogok összeházasodni, mivel megcsalt én pedig elhagytam. Az is baj volt hogy 16évesen lett elsőre barátom. Addig én voltam a lezbi, utána meg a ribi.. Ha nem állsz a sarkadra, neked sem lesz rendes testvéri viszonyod. Mindig vágytam volna a szeretetére. Emiatt elfojtottam magamban egy csomó érzelmet és alvászavarom lett idővel. Elnézést a hibákért, mobilról vagyok
2015. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!