Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar irtam hasonlo kerdest mas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar irtam hasonlo kerdest mas kategoriaban fiukhoz szol igazabol de ha a lanyoknak is van otletuk ok is irhatnak (? )

Figyelt kérdés
Szoval ott is jo valaszokat kaptam .Viszont egy kerdesemre nem igazan. A kerdesem az hogy ti 16-17 eves fiuk miert piszkaltok idegesitetek lanyt/lanyokat ha o/ok nem igazan foglalkoznak veletek ? Azt ertem hogy azt akarjatok hogy a lany figyeljen ratok de akkor miert igy kozelitetek fele,mert pl en elkuldom a francba ha mar annyira idegesit... Miert nem kedvesen jottok ? Miert feltek a normalis beszelgetestol ?(tisztelet a kivetelnek )

2015. máj. 10. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tőlem ez abszolút idegen dolog, nem csinálok ilyet, semmi értelme.

15F

2015. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért csinálják, mert ha kedvesek, azzal rögtön felvállalják, hogy kedvelnek téged, és ha ez nem kölcsönös, azt megalázónak érzik. Ha úgy rázod le őket, hogy bunkók voltak, akkor nyugodtan tehetnek úgy, hogy nem akartak ők semmi mást, csak felidegesíteni
2015. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha piszkál vagy idegesít, akkor nem tetszel neki, hanem pont hogy valami baja van veled, és mivel egy bunkó paraszt így éli ki magát.
2015. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy kedves volt 1 szer. Mondott valami kedveset mire en is kedvesen reagaltam. Azutan ismet idegesitett es en ismet bunko voltam... Nem eerttttemmmm. Nem foglalkozok vele igazan nem artottam neki tusomasom szerint.....
2015. máj. 10. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor ennek soha sem lesz vege... Vagy en nem is ertem hogyan szuletnek a kapcsolatok. Ket "rugas" kozben kozli a dolgot ? XD
2015. máj. 10. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem így születnek a kapcsolatok :D Vagy ha igen, akkor az olyan is.
2015. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat a fene se erti.... :) :p en a fiu lennek lehet mashogy csinalnam... Passzz
2015. máj. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!