Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugom élösködik apunkon....

A hugom élösködik apunkon. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Apa egyedül nevelt minket. Én 23 vagyok hugi 20 mindketten lányok vagyunk. Én amiota kikerültem az iskolapadbol dolgozok(fél évig nem volt munkám az elején de azota folyamatosan) én adok itthon a rezsibe a keresetemböl 30at kb.

Ö most végzett a suliban és nem hajlando munkát keresni csak itthon tesped. Eddig az volt a kifogása hogy még vizsga igy meg ugy meg amugy de ennek már egy hete. Nem ir önéletrajzot nem keres munkát. Van hogy néha (kb heti 1x ) bekell ugrania dolgozni ahol kap pár ezer ftot. Ö abbol se ad semmit haza. Nem az hogy mindet de pár ezret vagy vehetne legalább valamit itthonra. De nem, ö elkölti. Természetesen magára. Mégis hogy lehet valaki ilyen semmirekellö? Mégis mit lehetne tenni vele?


2015. jún. 4. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem pihenhet vizsga után egy héttel a hugod???? Majd akkor pampogj, ha egész nyáron tesped. Egy kis pihenés járjon már neki a vizsgák után!
2015. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Féltékeny vagy, vagy mi a helyzet?


Költözzél külön, hogy ne kelljen sajnáljad, hogy te beadsz a rezsibe és ő nem.


Mit akarsz tenni vele? Nem is értem ezt..

2015. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny! Csak mi az hogy pihenhessen? Nem tanult a vizgára semmit csak szerencséje volt!! És azért nem költözök el mert nagy a házunk apának van egy kevés adossága és ha nem segitenék neki anyagilag akkor megnézhetné magát. Ezért segithetne egy icipicit hugica is. Persze tuti itt mindenki szemében én leszek a szar..jellemzö
2015. jún. 4. 15:33
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Fél évig nem volt munkád. Ahogy kikerültél az iskolapadból, másnak önéletrajzot küldözgettél?

Majd elkezdi ő is, csak tudod ő mindig a "hugica" marad, a kisebb, akit mindig óvni kell, nem szabad bántani, stb.

2015. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

másnak=másnap*

bocsánat elirtam :)

2015. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 szántóvető ***** válasza:
0%
írj a húgod helyett önéletrajzot,küldd szét.(gondolom fényképet is tudsz csatolni.nagyjából tudod hogy milyen szakmában tud elhelyezkedni úgyhogy hajrá.
2015. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Na persze. Én ügyködjek helyette még mit nem. Én már vizsga elött küldözgettem szét és kérdezösködtem. Ö csak kérdezösködik. Hát baromi sokra megy vele.

Ja igen ö apuci kicsi lánya. Tuti itthon fogja enni a penész egész nyáron. Nincs is más dolga csak napozgatni meg fözöcskézni meg strandolgatni. A pénzköltés jaj de megy nek.

2015. jún. 4. 15:57
 8/22 szántóvető ***** válasza:
42%
a te érdeked is.csak van szabad 1,5 órád valamikor,ennyi bőven elég hogy átnézd a neten az állásokat+összedobj valami önéletrajz-félét.az az érzésem hogy utálod a húgodat.
2015. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Költőnő? ***** válasza:
89%
ha nem sütne az irigység minden szavadból meg a rosszindulat, még akár egyet is tudnék érteni veled. De belőled nem a kötelesség beszél. Ez ilyen "ha nekem sza, dögöljön meg a szomszéd lova is" szemlélet.
2015. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 szántóvető ***** válasza:
52%
lenyúlta a pasidat?elvégre ő a fiatalabb.vagy szebb mint te?
2015. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!