Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugom folyton meglop! Mit tegyek?

Hugom folyton meglop! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan lopja a ruháimat.. Nadrágok,felsők,bugyik,melltartók,csatok,hajgumik,napszemüvegek,push up,hajpánt,dzseki,egyberuha,karkötő,fülbevaló,parfum,rúzs,szempillaspirál,alapozó,kontúr.

A pénzemet is elveszi.. 19 éves lány vagyok,és egyszer az egész FIZETÉSEMET ellopta.. Ja,meg egyszer az arany karórámat is ellopta. Meg télen a mínuszokba szoknyába kellett mennem dolgozi,meg volt,hogy rövid felsőbe. A pénzemet már dugtam könyvek közé,íróasztal alá tapasztva (persze borítékba) párna alá,könyvbe,e felforgassa az egész szobámat,mikor nem vagyok otthon,és megtalálja.. Én is felforgattam már a szobáját,de sehol nem találom a ruháimat. Szüleimnek már szóltam,de őket nem érdekli,azt mondják,beszéljem meg ezt a húgommal. De nem ért semmit! Mit tehetnék? 19/L


2015. jún. 26. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Írj cetliket, amin az van, hogy NE LOPJ! Ezeket a cetliket olyan helyre tegyed, ahol csak akkor látszanak, ha lopni akar, tehát a pénztárcádba, vagy ahol a pénzed van, vagy a ruháid közé, de semmiképpen ne olyan helyre, ahol akkor is láthatja, ha nem lop. Így eléred, hogy akkor lássa a cetliket, amikor lop, és ez vissza fogja őt tartani. Ez bevált az öcsémmel szemben.
2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zár a szobaajtódra, és a kulcsot vidd magaddal, akárhova mész. Nem túl kényelmes megoldás, de egyelőre ez is megteszi szerintem és esélye sem lesz a tesónak kutakodni ha nem vagy otthon.
2015. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha kulon szobatok van, akkor zard a szobad ajtajat. Ha a szuleidet nem erdekli hogy a hugod lop, akkor emiatt sem fognak szolni. Ha egy szobatok van, akkor en egyszer amikor korabban megy el, kipakolnam a cuccait es kizarnam a szobabol. Szuleimmel pedig kozolnem hogy addig nem engeded vissza es alhat a nappaliban amig nem lesz valtozas.
2015. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 26. 11:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szülő vagyok, ezért is mondhatom, hogy érdekes a szülői hozzáállás nálatok. A pénz még hagyján, mert az mehet bankszámlára, aztán maximum kártyával fizetsz. Na de a ruhákat... Én elmennék otthonról, ennél bárhol jobb lehet, bár gondolom nem telik albérletre, úgyhogy nekem ötletem sincs, hogy mit lehet ilyen esetben tenni...
2015. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A fizetésed kérd kártyára csak minimális kp-t vegyél le, a szobád pedig kezd el bezárni és a kulcsot tartsd magadnál.

Szánalmas amit a húgod művel, az pedig nevetséges,hogy a szüleid szerint rendben van.

Majd kíváncsi leszek mit fognak mondani, hogyha elköltözöl és tőlük fog lopni a drága lánykájuk.

2015. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lopj el tőle te is mindent mozdítható dolgot. Utána megtanulja majd. Ha jön panaszkodni, akkor meg pár pofon.
2015. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Zár. Ja, és vacsoránál közölném, hogy megyek a rendőrségre, ha nem lesz meg reggelig a cuccom. Aztán tényleg el is mennék.
2015. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, már kb a harmadik esetnél úgy megtéptem volna, hogy megrémül a tükörképétől.
2015. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vettem egy zárat(amennyi pénzem megmaradt,abból).. Meg csináltam azt a cédulás dolgot is.. :) Elvettem tőle az IPhone 5s telefonját,és legjobb barátnőmnél dugtam el.. Most azt keresi,már gyanakszik hogy én voltam,de én egy szót sem szólok. Megmég elvettem tőle pár nadrágják,felsőjét,rúzsát,zoknit,melegítőfelsőt,cipőt,harisnyát,parfümöt. Ezt is a barátnőmnél dugtam el.. Ezentúl majd kártyára kérem a fizetésem. Remélem majd tanul belőle! :) Még egyszer köszönöm! :)
2015. jún. 27. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!