Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet mondani egy rég nem...

Mit lehet mondani egy rég nem látott nagyon közeli rokonnak?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt kb 10 éve beszéltem a tesómmal, és elvileg mostanában találkozni fogok vele. (én akartam így mert nagyon szeretném megismerni) Félek,hogy amikor meglátom akkor földbe gyökerezik a lábam, és hang nem fog ki jönni a torkomon. Írásban már beszéltem vele, és úgy néz ki a személyiségünk hasonló. De telón keresztül. Hülyeségeket beszélek. Mi lesz személyesen?

2015. jún. 29. 12:15
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:
Mit lehet mondani? Az igazat. Pl. Örülök, hogy látlak! Emlékszel, még 10 éve erre és erre, vagy ilyeneket, hogy kérsz egy kávét, üdítőt. Hogy vagy, milyen dolgok történtek veled? Hogy vagy mostanában? stb. Fog ez menni, ne aggódj!
2015. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Beszélj vele úgy, mintha a legjobb barátoddal/barátnőddel beszélnél, hiszen már nincs meg az a testvéri kapocs, hiába próbálnád megcsinálni, nagyon eltávolodtatok egymástól.
2015. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, utolsó jót mond. Ez már nem az a hiper-szuper testvéri kapcsolat. Persze ettől még egy családhoz tartoztok, csak na, majd úgyis elválik.


de mond azt pl hogy.. "Szia rég nem látott nagyon közeli rokon! Rég láttalak" ^^ na ,akármit

2015. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar régi a kérdés de szeretem ilyenkor megkerdezni: Mi történt végül?
2017. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!