Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan koptassam le a bátyám?

Hogyan koptassam le a bátyám?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden; együtt voltam valakivel, akinek párja volt/van, én beleszerettem, de csak kihasznált.

Kb egy év kellett mire túltettem magam rajta.

Most néha összefutunk, kicsit szórakozunk, érzelmek nélkül.

Bátyám pedig fenyeget.

Oké, hülyeség szórakozni vele, és azt is értem hogy csak védeni akar, de ez az én életem, miért nem érti meg?!

Ui.: tudom hogy egy szemét vagyok



2015. júl. 9. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A bátyádnak semmi köze a dolgaidhoz, neked meg miért kell foglalt pasival kavarni? Hány éves vagy? Nme értékeled magadat ennél többre?
2015. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18vagyok, és nála jobbat nem érdemlek
2015. júl. 9. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
a pasiknak pont az nem kell, aki fut utánuk. tanulópénz, mond el bátyádnak, hogy csk veszteségek árán lehet tnulni, inkább most, mint 30 évesen burokban felnőve csalódni sorozatban.
2015. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bátyádnak mondd meg,hogy semmi köze az életedhez és a döntéseidhez,mert felnőtt vagy. ha majd később megbánod tanulsz belőle kész, de ne akarjon beleszólni.


zárójelben megjegyzem, hogy igaza van. egy évig szenvedtél mire túltetted magad, erre utána megint összejössz vele? és nem tudom miért jó valaki ágyasa/ürítőlyuka lenni. nem lenne jobb keresni valaki akivel tudsz beszélgetni,programokat csinál,nincsen párja, nem kell titokban együtt lenni, és főleg az, hogy tisztel, nem csak kihasznál?

2015. júl. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!