Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesómmal össsze szokutnk...

A tesómmal össsze szokutnk veszni és általában röhögve békülünk ki, de én a röhögés után is néha szoktem rá haragudni, de ez mellékes az zavar, hogy most is úgy össze tudunk veszni a neten mint régen. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Mi 20 felett már nem gyepáltuk egymást :D
2015. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a kibékülés után is haragszol, az azért nem teljes kibékülés. Próbáljátok megbeszélni, hogy egészen pontosan mi volt a probléma, meg hogy hogyan kerülitek el a jövőben, ez talán segít.
2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A haragodat el kellene engedni


Tesónál ez normális..


Mi 26-29 évesen is összemorgunk..

Sőt apu a tesőjával 50 felett is olyanok, mint mi néha..


Miért zavar?

Ez azt jelenti, hogy egymas jelenlétében(akar netes) el tudjátok engedni magatokat, nyíltan válllaljátok a haragotokat, nem tetszéseteket.. Ez nem mindig egyezik.. És mivel a tesód, ezert nem tartod magadban..

Ez jó


Szerintem

2015. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!