Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha folyton rámjön...

Mit tegyek ha folyton rámjön a röhögőgörcs?

Figyelt kérdés
Mindig akkor jön rám amikor nem szabad. Pl suliban mindig elröhögöm magam órákon:mindig eszembe jut vmi hülyeség. És egyszerűen nem tudom visszatartani: hiába harapom a számat,csücsörítek(közben eltakarom a szám),vagy gondolok valami borzalmas dologra. Már nem is egyszer volt olyan,hogy kikéredzkedtem wc-re,mert nagyon kellett röhögnöm. Meg amikor a családdak ebédelünk..anyám utálja ha minden ok nélkül vagy egy szerinte nem vicces dolgon röhögök. Így amikor kajálunk kb 2 percenként megyek "inni".. És az a legrosszabb hogy ha egyszer elkezdek nevetni,azt nagyon nehezen tudom abbahagyni.

2015. okt. 11. 12:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korral jár, majd elmúlik.Ez velem is sokszor előfordult.Például buszon, mikor egyedül utaztam.Képzelheted, hogy néztek az utasok, mikor egyszer csak felnyerítettem a semmin, mikor ott ültem egyedül...

Vagy miközben egyedül sétáltam hazafelé...

2015. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én próbáltam köhögésnek álcázni, de akkor csak rosszabb lett! Mert a köhögős "mutatványom" persze csak még viccesebb hangulatba hozott.
2015. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez rendszerint pókerarcú emberkék környezetében fordul elő, ahol nem szabd röhögni. Nekem is volt ilyen, csupa morc ember, közötte egy idős, fél méter hosszú szemöldökkel, térdnadrágban, lila fehér kockás ingben.
2015. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha korral jár akkor a korombeli ismerőseim hogy hogy nem röhögnek annyit mint én? Sőt: órákon is csak én röhögök XD
2015. okt. 11. 13:03
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha velem ilyen történne, belevágnám a kezembe a ceruzát. Biztos elmenne a kedvem a röhögéstől.
2015. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor egy egész tolltartó a kezembe lenne szúrva!!
2015. okt. 11. 15:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi?
2015. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hááà' te hüe vagy😊😊😊irigylem a jókedved.Kapj be olyankor egy kis csilipaprikát,s majd attól ,,sírni" fogsz,nem nevetni
2015. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Attól is sírva nevetnék XD
2015. okt. 11. 21:15
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni.. :-) Ismerem az érzést, a legjobb amikor a főnökömhöz kell mennem valami miatt és ott jön rám a röhögés, mert eszembe jut valami oltári nagy baromság.. :-D
2015. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!