Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha nem szeretem...

Mit tegyek, ha nem szeretem az 1 eves hugomat?

Figyelt kérdés
13 vagyok, es van egy 1 eves hugom. Egy eve probalok kozeledni hozza, de nem megy, egyszeruen nem szeretem. Nem akarom megfogni, nem akarok hozza szolni, etetni stb. Nem tudom, mitol lehet ez?
2015. nov. 4. 12:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
egyszerűen most még csak nem tudsz vele mit kezdeni, amikor már fogékonyabb lesz a világra, el fogsz vele lenni.
2015. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Attól, hogy kamasz vagy, majd elmúlik 3-4 év múlva.
2015. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%

Semmi baj, ez egy normális reakció, mivel elég nagy a korkülönbség főleg ha eddig te voltál a család szemefénye. Pláne, ha fiú is vagy, bár a nemed nem írtad.

Ez változni fog, ha majd jön-megy, mondja a neved, oda szalad, megölel stb.

2015. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Lany vagyok. Mondja mar a nevemet, de nem tudom...nem erzek iranta semmit, de sokszor idegesit, amikor sir, vagy sikitozik, szaladgal, amikor az olembe akar maszni inkabb kimegyek a szobabol, es emiatt anya sirt is, mert 1 eve nem tudja elerni, hgy megfogjam. De mit tegyek, ha nincs ra igenyem? :/
2015. nov. 4. 13:08
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

azért ez így tényleg nem normális.. nekem is pont 13 évesen volt egy 1 éves tesóm,és én rajongásig szerettem őt.és a szoptatáson kívűl mindent megcsináltam körülötte ha úgy adódott.

Azt még megértem hogy van aki ilyen kicsivel nem tud mit kezdeni..-de hogy ennyire nem érezz semmit iránta,az nagyon fura. Valami lelki oka biztos van..

2015. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Mi bajod vele konkrétan? Hogy ő kapja a több figyelmet és nem te?
2015. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen, az is zavar, foleg, hogy mindezt ugy, hogy semmi ertelmeset nem csinal. En segitek, jol tanulok, csomo hasznos dolgot csinalok, o meg csak alszik, bekakil es rongal. Mondjuk ez anya baja. Furcsa, hog 12 evesen belepett valaki az eletembe, akk egesz nap, mindenhol ott van. Egy kutyanak jobban orultem volna.
2015. nov. 4. 13:40
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
1 éves könyörgöm, oldjon meg neked matematikai problémákat vagy mégis hogy gondoltad? 13 éves létedre elképesztően ostoba vagy... 1 évesen te sem voltál többre képes...
2015. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

Amikor kicsi voltál édesanyád ugyanezeken a dolgokon végig ment, és biztos vagyok benne, hogy rengeteg éjszakát át sírt miattad, azért, hogy neked biztosan a legjobbat adja-e. Te is ugyanúgy bekakáltál, buktál, kipisiltél a pelenkából. Egy csomószor felöltöztetett, takarította utánad az ételt a földről, mire megtanultál enni rendesen. Ez az élet rendje. A testvéred még kicsi, szüksége van arra, hogy odafigyeljenek rá, hogy segítsék őt a nap 24 órájában. Így lesz belőle olyan okos gyerek, mint amilyen most te vagy. Segíts anyukádnak a testvér körüli teendőkben, nagy szüksége van rá hidd el. Te még most nem látod, hogy mennyi mindenre jó egy testvér. Viszont nem lesz örökké olyan kicsi, esetlen, bajos, értelmileg és érzelmileg is nagyon sokat fog még változni. Egyszer te leszel majd az Ő HŐSE! Mutass példát számára, téged követ, téged utánoz, szorosan fog hozzád kötődni és ha hagyod, hogy beférkőzzön egyszer a szívedbe, soha többet nem fogod tudni őt elengedni. Csak bízz a szavaimban.

Anyukádnak ahogy Te is, Ő is egy kis csoda. A szülők életében ez az apró kor az ami olyan hamar elmúlik. Gondolj bele mi az a 2-3 év a te 13 évedhez képest? Semmi... és ebből még mennyit töltenek bosszankodással, pelenkacserével, stb. Így neked hosszúnak tűnik, de amit igazán ki lehet élvezni a pici babák jelenlétéből az napközben csak pár óra, így a 3 év alatt ez nagyon kevés. Tudom furcsa az élet, de azért próbáld megérteni, elfogadni. Később biztosan sokkal jobb lesz és a szüleid is nagyon büszkék lesznek rád. Hosszú út áll még előtted a felnőtté válásig, ez a feladat is hozzá fog segíteni téged az érett, komoly gondolkodáshoz amire felnőttként majd rengeteg szükséged lesz, hogy megálld a helyed a párkapcsolatodban, a munkahelyen és később majd szülőként. Egyszer belőled is anya lesz és akkor fogod majd igazán megérteni ezeket a sorokat, addig csak próbáld meg elfogadni ;)

2015. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne biztos, hogy szülő lesz?
2015. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!