Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a húgomat, de...

Nagyon szeretem a húgomat, de nem merek hozzájuk elmenni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy féltestvérem, de apukám másodszorra is elvált, és a húgom (9éves) az anyjával lakik, én meg apával meg mamáékkal. Eleinte még mindig elengedték ide a húgomat hetente, aztán már csak kéthetente, végül egyre ritkábban, és mostanában pedig egyáltalán nem, mindig volt valami kifogás. Születésnapjára sütöttem volna neki tortát, de nem engedték el. Van telefonja is, de az anyja megtiltotta neki, hogy megadja a számát. Épp ezért, mert az anyja egy ilyen boszorkány, meg az egész család olyan furcsa, nem merek hozzájuk elmenni h néha találkozzak a húgommal. Rettenetesen hiányzik, mert nagyon szeretem és mindig is egy testvérre vágytam. Szeretném legalább minden hétvégén látni, elmennék hozzájuk én mindig, de nem merek, mert félek:// Szerintetek mit csináljak? 19/L
2012. nov. 23. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?? Csak nem vernek már agyon.
2012. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel az anyukáját és mondd ezt el neki, ha normális, nem hiszem, hogy eltiltaná tőled.
2012. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, apukátok közös. Apukád sem láthatja? Hozzá sem jöhet a húgod? Nem is találkoznak? Mert ez azért nem így működik jogilag. Vagy apukád nem kíváncsi rá? Mert akkor megértem a húgod anyját, akkor is, ha téged illetően nincs igaza.

Csináljatok apukáddal 3-asban programot.

2012. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apámtól akárhányszor kérdezem, hogy miért nem hozza el tesómat, mindig csak hümmög egyet, és leszarja.. mintha nem is érdekelné. Én ezt nem értem.. és nagyon bánt. Én meg mindig is gyáva voltam, most meg főleg, mert nem is igazán voltunk jó viszonyba tesóm anyjával.. ezért félek odamenni, mert tudom, hogy nem jó szemmel néznének rám.. pedig én semmi rosszat soha nem tettem ellenük.. ő viszont elég rosszul bánt velem, de én még efelett is szemet hunynék, én képes lennék jó viszonyt kialakitani vele megint, de az a baj hogy szerintem ez fordítva nincs igy.. ezért érzem magam tehetetlennek :/
2012. nov. 23. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:

> ezért félek odamenni, mert tudom, hogy nem jó szemmel néznének rám


Ezzel ne foglalkozz, ha ennyi, akkor menj csak el, elvégre nem a muterhez, hanem a hugidhoz mész. Menj be vele a szobájába és ott beszélgess vele.

2012. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egyik nap a suli előtt várhatnád, akkor nem kéne találkozni a szüleivel.
2012. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régebben volt olyan, hogy a sulijánál mikor az udvaron voltak, beszélgettünk, de mivel egyetemre járok, csak hétvégén járok haza, így erre már nincs lehetőség :/ Meg hát az nem is olyan..:/
2012. nov. 24. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!