Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak hogy ne folytsam...

Mit csináljak hogy ne folytsam meg egy szép napon? És ebből hogy huzzam ki magam?

Figyelt kérdés

Cserkész vagyok, de most ment a kistesom is aki egy igazi köcsög, 7 éves de jobban utálom mint a matektanárnőt...

pl. Nem tudtam elmenni egy cserkészetre mert nagyon levoltam maradva az anyaggal, de nem kartam hogy ezt a vezetönk tudja (aki egyben a diri is). Szomszéddal összebeszéltünk hogy azt mondja hogy xy-ba vagyok, erre tesom mindenki elott: Otthon van, nem akart jonni. Igen, ezt igy a fel iskola elott...

Aztan meg a cserkeszten megbeszeltek hogy koszorut epitenek de az buta testverem nem jegyezte meg igy arra sem tudtam menni, es most tudtam meg hogy ott azt beszeltek meg hogy ma mikulasoznak es persze arra sem tudtam igy elmenni... De az elozo utan senki sem veszi be hogy nem voltam ithon megis ugy erzem errol nem en tehetek hogyan bujjak ki belolle? (tényleg nem voltam itthon, nagynénémnél voltunk, de tudom ki veszi ezt be .-.)


Es mit lehet tenni egy ilyen tesoval, 2 perc alatt tonkrettette a hirnevem, hogy megyek most a tobbi cserkesz szeme ele!?



2015. nov. 30. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
NEM kellett vona NEKED hazudni! A hibás CSAK TE vagy!
2015. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

A tesóddal semmit nem kell tenned, pláne arra nem kell tanítani, hogy hazudjon a kedvedért.

Inkább te tanuld meg, hogy az őszinteség mindig célravezetőbb, mint a hazugság. Vállald a tetteidet, és nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2015. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

1. cserkésztörvény: "A cserkész egyenes lelkű és feltétlenül igazat mond."

Azt hiszem, innentől nincs miről beszélni. :)

2015. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is neked kellett volna igazad mondanod.

Mi van akkor, ha a vezetőtök az igazgató?

2015. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfolyt helyesen: megfojt
2015. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vfrtom ***** válasza:
Hmm, töröltek. Hazug vagy, semmi keresnivalód a cserkézsek közt. Viseld a következményeit.
2015. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!