Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 12 éves...

Mit csinálnátok ha a 12 éves kis hugotok rátok nyitna a barátodtotokkal?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy 12 éves lány már fel van világosítva (jó esetben), így nem kell magyarázkodni. Felveszed a pléhpofát és ennyi. Máskor zárd be a ajtót.
2016. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, az aktusnak melyik részét látta pontosan. :)

Mindenesetre azért beszélhetsz vele, megkérdezheted, mennyire van tisztában ezekkel a dolgokkal, értette-e, mi történik. ;)

2016. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem lenne ilyen, mert az ajtókba van zár, és kulcs. Használni kell.
2016. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Bocsánatot kérnék tőle, amiért zavarba hoztuk, majd vennék kulcsot vagy kitehető táblát a kilincsre, hogy legközelebb ne történjen ilyen.
2016. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem fel sem fogta amit látott. Ha csak nem az orgazmus alatt nyitott ajtót, el is fogja felejteni.
2016. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi szülőként jártunk így a 10 éves lányunkkal (ő nyitott ránk amikor már nem volt rajtunk ruha). Igyekeztünk elbeszélgetni vele, bár még fogalma sincs a szexualításról. Én azt mondtam a kislányomnak, hogy anya és apa birkózott a TV távirányítójáért. Ezt el is fogadta, de rá két hétre karácsonykor anyósoméknál az ünnepi vacsora közben elmesélte a családnak. Na ekkor egy kicsit zavarba jöttem, de legalább jót nevettünk.
2016. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb ennyi lehettem, mikor rányitottam a tesómékre, ugyanígy nővérre. Ők nem is látták ki nyitott be, mert rögtön kimentem, majd elgondolkoztam vajon jól láttam e :D Ők úgy viselkedtek, mintha mi sem történt volna.

Évek múlva derült ki, hogy én voltam a "kukkoló", mi utólag jót nevettünk, az akkor kellemetlen helyzeten.

2016. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 lehettem kb, amikor rányitottam apámékra. Nyaraltunk, barátnőjével volt. Sejtettem, mit csináltak, de csak később esett le teljesen.

Annyi volt, hogy gyorsan eltakarták magukat és apám a lelkemre kötötte, hogy ne mondjam el senkinek.

Kicsit ijesztő volt és nem kezelték túl korrekten a helyzetet.

Az is bezavart, hogy sosem voltam felvilágosítva. Azt se tudtam, hogy létezik menstruáció, ameddig nagybátyám akkori barátnője el nem magyarázta. Ez van.

2016. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Én hatévesen nyitottam rá a szüleimre. Apám jött ki elbeszélgetni velem. Anyám sohasem említette, és nem is csinált ügyet belőle.
2016. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Én 11 évesen már javában menstruáltam. Gáz lett volna, ha nem mesélik el még előtte, hogy mire számítsak.
2016. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!