Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok egy ilyen...

Mit csinálnátok egy ilyen testvérrel?

Figyelt kérdés

Ha 25 évesen nem hajlandó elmenni dolgozni,ha el is megy 1-2 napig marad,jó esetben 1 hét.

Miközben tartozása van,ami már rákerűlt a ház részére.

Együtt lakok vele,albérletbe nem szeretnék menni,nem tudom mit tegyek egyedűl nem haladok sehova,a házat is újítgatnám,hogy majd eltudjuk adni,de egyedűl nem bírom és nem is nagyon akarom,mert ha belefektettek sok pénzt,ha eladjuk akkor megint én járok rosszul,mert mindenki ugyan annyit kap,miközben nekem rámegy egy csomó pénzem.

Egyszerűen nem értem meg,ma is bekellet vinnem a munkahelyére,pedig ez a második napja( már látom,hogy nem fog menni sokáig) mondom neki,hogy gondolkozon már egy kicsit,de semmi ráhatásom nincs...mit tegyek?


2015. nov. 30. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kellene próbálnod külön válni tőle, más megoldás nincs. Amíg vele vagy, addig csak le fog húzni téged, a végén tönkremész bele, hogy nem haladsz 1-ről a 2-re. Szép/csúnya szavakkal nem fogsz elérni semmit, tettekre van szükség. Hidd el, majd ha magára marad, észbe fog kapni, nem fog se éhen halni, se a híd alá menni (max. keres valaki mást rajtad kívül akin élősködhet).
2015. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
és miből él meg?
2015. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is vedd meg tőle a tulajdonrészt.

Így csak a tied lesz a ház. Így te is biztonságban leszel, nyugodtan fektethetsz bele.

Ő maradhat, ha fizeti a rezsi rá eső részét. Vagy ha te fizeted, akkor azt írd, mint tartozást. Neked is pénzbe kerül.


Amikor nővéremnél laktam, nekem természetes volt, hogy fizetek neki, hisz a rezsit kaját ő fizette. Így hozzájárultam.

2015. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!