Hogy találhatom meg?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Van egy féltesóm aki eltűnt az életünkből pár éve. Ő 25 éves fiú. Ha a szüleimet kérdezem róla nem válaszolnak. A számát megváltoztatta nem ott lakik ahol régen. Haverjai is eltűntek. Sulijában sincs. A szüleim nem foglalkoznak ezzel a témával. Én viszont meg akarom találni. Facebookja eltűnt emailre nem válaszolt. Van olyan hely ahol meg lehet találni valahogy?
2016. máj. 29. 12:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem ide kellett volna írnom...
2016. máj. 29. 12:42
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogod érdekelni. Ha érdekelnéd, megtalált volna. Tudom, hogy minden kiscsaj bátyuskára vágyik, inkább lépj tovább.
2016. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valami amiért nem keresi a családját . De szerintem valahogy mégis csak a szülőktől kéne kideríteni miért van a mostani helyzet és hátha könnyebb lenne megtalálni is
2016. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van valódi bátyám. Csak hiányzik a féltesóm. A szüleim nem hajlandóak róla beszélni...
2016. máj. 29. 16:55
 5/8 Garpe ***** válasza:

Szia! :)


Hacsak nem valamilyen rejtélyes módon szét nem esett atomjaira, meg lehet találni :) Komolyabbra fordítva a szót, az, hogy elment és az életetekből eltűnt valamint, hogy a szülők nem beszélnek róla, sok mindent jelenthet. Nagy valószínűséggel, ha esetleg megtalálod sem biztos, hogy azt az embert fogod találni akit kerestél. Tehát lehet, hogy egy eléggé szörnyű történetet fogsz hallani, ha ennek végére jársz.


Esetleg kezdj el nyomozni. De csak óvatosan finoman. Vigyázz, hogy nem menj túl messzire és ne kerülj túlzottan bele! Azaz, ha csak úgy érdeklődsz az teljesen rendben van, de komoly mentőakcióra inkább ne gondolj.


Hogyan fogj neki a nyomozásnak? (Végül is ez a kérdésed :) ). Ha van róla fényképed mondjuk telefonon az sokat segíthet. Esetleg menj be az iskolájába és kérdezősködj. Ez csak akkor járható, ha kisebb iskoláról beszélünk (azaz nem egyetem). Ha esetleg emlékszel egy olyan tanárra akiről mesélt azt keresd, a portás vagy takarító és jó szolgálatot tehet.

Esetleg elnézhetsz azokra a helyekre ahová sokat járt (pl.: konditerem, kocsma, esetleg ahová hobbija vagy munkája kötötte), ahol barátai vagy haverjai voltak, no meg megkérdezheted esetleg a szomszédait is. Esetleg, ha mivel féltestvéred megkeresheted a rokonait hátha tudnak valamit.

Így talán megtudhatsz egy keveset róla.

2016. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. máj. 29. 17:14
 7/8 anonim válasza:
79%

Na hol tartasz ?

Megtalaltad?

Vagy kiderült rola v.mi , pl.h.miért ment el ?

2016. jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a féltesómat:). Kinnt élt külföldön. Azért ment el a családtól, mert meglopta apámat, és drogozott. Kiment New Yorkba és ott folytatta tovább a drogozást. Utánna átment Mexicóba, elvileg ott dílerkedett és valami banda tagja lett. Ezt a részét még nem tisztáztuk. Aztán az exbarátnője segítségével találtuk meg és nem rég hazajött :)
2017. febr. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!