Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg a TMNT...

Hol találhatom meg a TMNT 2012-es szériájának 3. évad 10. részétől a részeket?

Figyelt kérdés
lehetöleg magyar felírattal, de ha angol a felírat még azt is valahogy megbirnám fejteni... elöre is köszönöm!

#2012 #TMNT #Leo #Teenage Mutant Ninja Turtles #donny #tini nindzsa teknöcök
2016. máj. 25. 22:07
 1/3 PurpleGirl02 válasza:
Sajnos még nincs felrakva még magyar felirattal se, de angolul fel vannak rakva -> [link]
2017. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta rá jöttem h sorozatbaráton fen van
2017. ápr. 24. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Wtf ez a kérdés? Na ne vicceljünk már... Nem ellened, az oldal ellen írok most. Milyen cigány munka már az, hogy én ezt 2x is megkérdeztem és letörölték a kérdésemet de ez a kérdés már 1 éve kint van és még törölve sem lett? Mikor megkérdeztem üzenetben (sejtettem mi a gond) hogy ugyan mégis minek törölték le a kérdéseimet akkor meg ezt kaptam válaszul: "A számítógépes játék, film, könyv letöltése illetve a filmnéző online oldalak belinkelése nem legális, sajnos ezt itt nem lehet megkérdezni, csak azt lehet kiírni, hol lehet megvásárolni vagy legálisan megnézni pl. TV csatorna saját weboldalán stb."

Szép kis banda, mondhatom.

2017. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!