Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvér nélküli élet?

PocakBáró kérdése:

Testvér nélküli élet?

Figyelt kérdés
Van egy bátyám aki 20 éves és kezd kiszállni a családi "fészekből"míg én 15 évesen nem.Első nyaralás lesz nélküle és már most nem tetszik mert mindig ha a szüleim elmennek pl:szaunába vele beszélgettem de most ez nem lesz meg.Nagyon jó a kapcsolatunk és magányos vagyok nélküle.(amúgy" nagyon "társasági lény vagyok nem szeretek egyedül lenni)Nektek is szokott ilyen lenni és mit tesztek ellene hogy jobban érezzétek magatokat?

2016. jún. 25. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

talan nem lesz relevans a valaszom, mert egyke vagyok, de azert leirom ( vagy megis pont ezert lesz hiteles, hogy egyedul is lehet jol erezni magad? )

termeszetes, hogy hianyozni fog a tesod eleinte, de ra fogsz jonni, hogy nelkule is jol erezheted magadat, persze ehhez ido kell. ha nagyon tarsasag fuggo vagy, akkor amig a szuleid kettesben vannak, te esetleg odacsapodhatsz masokhoz a medenceben / parton, vagy ha a szuleid is belemennek, akkor elhivhatod magaddal valamelyik haverodat, es maris nem leszel egyedul.

aztan meg ne aggodj, biztos lesz meg ra pelda, hogy a tesod is megy veletek meg kozos programokra. :)

( en anno testver / barat hianyaban ugy foglaltam le magam, hogy amig a szuleimnek kulon programja volt, addig usztam egyedul, rejtvenyt fejtettem, ujsagot vagy konyvet olvastam, rajzolgattam, pihentem. ha mar ok is " raertek" velem lenni, akkor pedig egyutt elmentunk este a szallas kornyeken setalni, bringazni, kajalni, ilyesmi.)

2016. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hagyjad élni, ne legyél önző. Majd eljön az idő, amikor te költözöl pároddal/barátaiddal, ez az élet rendje. Addig is élvezd ki a szüleid társaságát!
2016. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hagyom élni és támogatom hogy menjen el mindenhova csak eléggé unalmas így.#1 jó válasz volt köszönöm
2016. jún. 26. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi 3-an vagyunk testvérek.Én vagyok a legkisebb.A nővérem 7,a bátyám 4 évvel idősebb mint én.Nálunk is így volt.Előszőr még mind együtt,majd a nővérem,később már a bátyám nélkül mentünk.Furcsa volt,az elején,de hamar hozzá lehetett szokni.Biztos furcsa lesz az elején,de el kell fogadni,hogy ő már felnőtt,és saját élete van.Pár év és te is így teszel majd.
2016. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14 evvel idosebb a batyam, mig kicsi voltam, rengeteget jatszottuk, jo volt hogy ott van.

12 voltam mikor elkoltozott, rosszul esett, fajt hogy nem latom minden nap, pedig sokat jart haza, de csak 1-2 orara.

Utana minden szuloi figyelem felem fordult, na ez meg rosszabb volt...

Hat, mit mondhatnek, tuleltem, de rossz volt.Hozza lehet szokni, de nem konnyu, mert igy megvaltozik kicsit a koztetek levo kapcsolat is, mert nem olyan rendszeres.De igaz, neki is van sajat elete es tovabb kellett lepnie.Ez az elet rendje (sajnos).Nekem is hianyzott nagyon.

2016. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemjuteszembesemmi49 válasza:

nem tudsz mit tenni.

autista vagyok nehezen szerzek barátokat és lám ez volt eddig életem legunalmasabb nyara(a pletykák nem igazak, nagyon is be tudunk illeszkedni a társadalomba).

BŐVEBBEN:A mult tanévben a csoportomban elég rossz kapcsolatom volt a legtöbbjükkel (hülyének tartottak, pedig nem igy van, legtöbbjüknél valoszinuleg okosabb vagyok csak hát szorongtam köztük-elég bunkok voltak de ez most mindegy)

járj el sportolni, olvass, böngéssz a neten, tévézz, járj klubokba-probalj meg hozzaszokni,idővel jobb lesz

2016. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!