Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állítsam le a bátyám?...

Hogyan állítsam le a bátyám? ( Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Szóval mindketten a szüleinknél lakunk, de külön szobában. Ez viszont nem érdekli a bátyám és rendszeresen bejár a szobámban. Mostanában már a ruháim is felveszi de még a boxereim meg a zoknijaim is!! Mikor megkérdeztem, hogy ezt mégis miért csinálja, azt mondta azért mert nekem sok divatérzékem van és nagyon jók a cuccaim. De ez még mindig nem minden...múltkor ment el bulizni és beront a szobámba, hogy tudja hogy van kotonom és hogy adjak már neki egyet...lassan már az én szobámban fog lakni...

Mit csináljak vele?



2014. aug. 26. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy szívesen segítesz neki ruhát választani, vásárolni, de ne a tiédet hordja. Alsóneműt meg pláne nem hordunk közösen, brrr.

Óvszert nyugodtan adjál kölcsön neki, csak majd vegyen helyette másikat neked.

Egyébként meg zárd be a szobád ajtaját, ha nem vagy otthon, vagy ha nem akarod, hogy zavarjanak.

2014. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a szobád. Ha nincs rajta zár, vegyetek egyet. Ha a szüleid kérdeznék, hogy miért, akkor mondd el nekik nyugodtan a sztorit.
2014. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek: már mondtam neki, hogy ne az enyémet hordja, főleg ne az alsógatyáim meg a zoknijaim..,erre azt mondja mindig, hogy mivel nyár van, rövidgatyában jár és csak boka alá érő zoknit vesz fel. Nekem meg csak olyan van, mivel utálom, ha boka fölé ér egy zokni, de ez már nem ide tartozik. Azt is mondtam már neki, hogy elmegyek vele vásárolni, de mindig van vmi kifogása... Szintén mondtam neki, hogy adok neki óvszert, csak utána adja vissza, mert nem 100forint egy csomag gumi...de nem sűrűn adja vissza azt sem... :"D

Kulcsra nem szoktam zárni az ajtón, úgyhogy lehet hogy kipróbálom, de szerintem az sem segítene, mert olyan is volt már hogy elmentem zuhanyozni meg ilyenek és ő miközben a fürdőben voltam kivett ezt-azt a szekrényemből...amit később közölt is.


Másodiknak: szerinted csak az lehet probléma, ha késsel fenyeget??? Más nem is nevezhető problémának? A saját belsőd ne vetítsd ki kérlek másra. Megmutattad, hogy "hülyegyerek" vagy, nem kell még pluszban erősködni vele.

2014. aug. 26. 10:14
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

"mondtam neki, hogy adok neki óvszert, csak utána adja vissza,"

Sztem furcsán néznél, ha beállítana a kezében lóbálva...

2014. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 *Victorique* ***** válasza:
100%

Vedd el te is az ő cuccait. Vagy kenj fogkrémet, vagy vmi ragacsosat a kilincsedre. Vizesvödör az ajtó tetejére. Viszketőpor egy-két pólóra-alsógatyára és szándékosan szem előtt hagynám neki }:)

Ne tarts otthon gumit vagy rejtsd el jól. Mindemellett zárható ajtó.

Hány évesek vagytok amúgy?

2014. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mintha engem és a tesómat írnál le :D mi is ugyan ilyenek vagyunk, engem nem igazán zavar, mert utána ki lesz mosva a ruha, óvszert meg egymástól szoktunk kérni ha éppen elfogyott valamelyikünknek. Én 19/F vagyok Ő meg 20/F
2014. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Zár az ajtóra esetleg a szekrény ha kulcsos érdemes azt is zárni. Én se nevezném ez olyan hatalmas problémának de idegesítő lehet, én már attól a falra mászom ha csukott ajtónál valaki kopogás nélkül benyit...
2014. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
zárd kulcsra a szobádat.
2014. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
mond meg a szüleidnek hogy milyen gusztustalanul viselkedik, és állítsák le .
2014. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hany évesek vagytok?
2014. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!