Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Egyszerűen...

Mit csináljak? Egyszerűen utálom a tesómat

Figyelt kérdés
Folyton hangosan rak zenét, en meg olvasni szeretnek mert van ket kötelező olvasmányom. Aztan meg beszolnak nekemn h nem csinálok mást, mint telefonozok egesz nap. Mert hat mast nem lehet itt csinálni.
2016. júl. 24. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Akárhányszor ezt csinálja menj be hozzá és kezdj előtte hokizni xd
2016. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Remélhetőleg kinövöd majd, hogy ilyesmik miatt utáljad a tesódat! Ennél sokkal fontosabb dolgok alapján kellene az érzelmeidnek kialakulni bárki iránt is.
2016. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanez megy itt is. :(
2016. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Útáltam én is a tesómat! Tiszta szívemből! Allandóan piszkált, érzelmileg bántott. Egyszer azt kívántam, hogy bárcsak meghalna! És tudod mit tett Isten? Meghallgatta kérésemet. A testvérem hirtelen nagyon hirtelen minden előzmény nélkül 15 éves szülinapja előtt 1 hónappal meghalt. Ekkor 11 és fél voltam. Gyűlöltem magam, mind a mai napig emiatt! Bárcsak élne. Nagyon hiányzik. 2 eve derült ki hogy miért halt meg. 12 évet kellett várnunk arta hogy megtudjuk.Kiderült, hogy a mája omlott össze egy ritka génbetegség miatt. Hogy hogy derült ki? A kisfiam is rosszul lett 3 évesen. Olyan tüneteket produkált mint tesóm. Sírva könyörögtem a dokinak hogy mentsék meg. Szerencsére 12 ev alatt sokat fejlődött az orvostudomány. Végre lett diagnózis és teljes életet élhet a kisfiam odafigyeléssel. Minden nap gondolok a bátyámra, és soha nem fogom megbocsátani magamnak, hogy útáltam.
2016. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 István44445 válasza:
figyelj ide én is utáltam meg még valamikor utálom de Egy tesóm van mind a ketten fiuk vagyunk csak én 12 vagyok ő pedig 18 de valamikor igen jól ki jövőnk.Van kisebb szivproblémáj de ha valami baja esne nem tudom mit csinálnak .Szóval ne utáld majd meg fogod bánni :)
2016. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!