Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egyszerűen ezen nem tudom...

Egyszerűen ezen nem tudom magam túltenni!? Még hazudott is nekem!?

Figyelt kérdés

Most nem irom le mégegyszer itt az előző kérdésem belinkelm,még közben annyi kiderült,hogy volt még 25 ezer ft a számláján.Egyszerűen nem tudom magam ezen túlteni,hazudik nekem és eltitkolja a pénzügyeit.Itt a kérdésem ebből összetudjátok rakni,annyival kiegészül a sztori,hogy még volt 25 ezer ft a számláján.És nekem ezt nem mondta.Azt mondja mondta,pedig hazudik!Nagyon kivagyok bukva!Miatta buktam egy munkát,hazdudik nekem összevissza,ahelyett,hogy támogatna.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


2015. jan. 28. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem tudo miért a testvéri kapcsolatokba került,hiszen a mennyasszonyomról van szó és rólam.
2015. jan. 28. 15:47
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:
Ez nem valami jó kapcsolat, én a helyedben elhagynám. A z őszinteség és a másik segítése támogatása alapvető lenne. Már most sincs meg, később még kevésbé számíthatsz rá.
2015. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik semmilyen szinten nem számíthatsz rá. Sem anyagiakban, sem támogatásban, sem megértésben, sem őszinteségben, de még anyagilag sem, hiszen több tíz ezer ft-ot eltitkolt előttem, amikor amúgy sincs pénzetek. Tapasztalatból mondom, ez később csak rosszabb lesz. Én átértékelném, hogy az életem hátralévő részét ilyen emberrel akarom e eltölteni. Amúgy nekem az sem világos, ha ilyen sokat keresnél miért hátráltat? Nagyon önző, sztem gyorsan lépj ki ebből a kapcsolatból.
2015. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem támogat,pedig azt mondta nekem adja azt 50 ezer ft-ot és majd visszadom,csak menjek keressek valami munkt,az sem érdekli ha külföldön.Amikor eljött a pillanat,akkor meg ezzel jött és lelkiismeret furdolást keltett bennem.Nem hogy örült volna,egyből az volt,jaj mi lesz így a pénzzel,meg hogy nem marad semmi a következő fizetésig.Amúgy is szarul éreztem magam ez miatt,hogy az ő pénzéből kell mennem,de mondom valamit valamiért,de amikor elkezdte ezt mondani,akkor végkép betette a kaput.Amikor elmondtam neki a jóhírt,egyből ez volt az első amire rázenditett.Majd jött azzal,hogy nem marad semmi pénzünk következő fizetésig,ma meg kiderült,hogy tegnap este munkából hazajövet,vett fel 25 ezer ft-ot a számlájáról.Nagyon ideges lettem,mert én meg még sajnáltam is,hogy itt hagyom 3 napra,10 ezer ft-al.De ezt leszámítva megoldottuk volna akkor is,mert tudtam volna kérni a szüleimtől pár eze ft-ot és ő is,hogy a következő fizetésig valahogy kihúzzuk.Nagyon kivagyok most.Ráadásul azt hazudja,hogy mondta,lehet mondta 3 héttel ezelött,de arra már kiemlékszik,ráadásul,amikor mentem volna,akkor ennyit mondott,hogy még 10 ezer ft készpénze van már csak,máskor mindig mondja,hogy de még van a számláján.Érdekes ezt most valahogy sikerült elfeledni neki,hogy ezt közölje velem.
2015. jan. 28. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez később sem fog változni, ha eljön az a pont hogy lépnél vmerre p vissza fog tartani aztán mivel ennek a súlyát és felelősségét nem viseli el, gí benned kelt majd bűntudatot és rád tolja ezeket a negatív érzéseket. Hogy mi motiválja nem tudom, de ebből a kapcsolatból jobb lenne megpattanni.
2015. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol élvezte talán hogy alárendelt szerepben vagy,mivel nincs munkád.A helyedben megpróbálnék beszélni az ürgével,hogy megvan-e még a munka,ha igen,fogd magad és menj ki,a szüleidtől kérj pénzt.Ha nincs,keresgélj még,és menj ki egyszerűen bejelentve számára.
2015. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De gondolom te szereted.....
2015. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem volt munkád, csak állásajánlatod. Egy állásajánlat kedvéért 30ezret elkölteni nem semmi.

De tegyük fel, megkapod a melót. Akkor miből élsz meg az első hónapban, amíg nem kapsz fizut? Kölcsönből? Ki ad kölcsön arra az egy hónapra?

És ha bejön a meló, mihez kezdesz vele? Meddig maradsz külföldön?

2015. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!