Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha hiányzik a tesóm?

Mit tegyek, ha hiányzik a tesóm?

Figyelt kérdés

A nővérem 20 éves, most van először komoly kapcsolata. Úgy érzem, a fiú teljesen átváltoztatta, már "nem a régi", sokmindenhez máshogy viszonyul, ahogy a családunkhoz is. Elszakadt tőlünk, alig látjuk, alig beszél velem is, pedig nekem nagyon hiànyzik, ő az egyetlen testvérem. Ha látom, akkor is mindig együtt van a sráccal, előtte pedig nem tudom kifejezni az érzéseim.


Azt érzem hogy a srác valamiért féltékeny ránk (?), birtokolni akarja a nővéremet és mindenkit elmar mellőle akikkel régen közelebbi viszonya volt, tehát a családot és a barátokat is. Volt már hogy ezt közöltem nővéremmel, de hiàba beszélek vele, vérig sértődik, olyan mint egy sült bolond, folyton védi a srácot nehogy megbántsuk, nem lehet hatni rá sehogy, elment az esze mert szerelmes. Teljesen rátelepedett a barátja, egy hónapra rá hogy összejöttek, azóta nálunk lakik és kb haza se szokott járni csak ritkán... Nem lehet innen elüldözni, sülve-főve együtt vannak, nagyon szeretik egymást. Csak én közben úgy érzem, elveszítettem a tesómat. Már nem tudok semmit sem megbeszèlni vele, mert a fiú ott van, és nem tartozik rá... Nem akarom bántani a fiút, mert alapvetően semmi bajom nincs vele, nagyon szereti a nővéremet és ez tök jó, csak már elegem van belőle.

1,5 éve vannak együtt ha ez valamit számít.


Mielőtt azt hinnétek, hogy féltékeny vagyok rájuk, elmondom előre h ez nem igaz, én 19/L vagyok, nekem van egy 2 éves jól működő párkapcsolatom. Annyi a különbség, hogy mi azért nem vagyunk sülve-főve együtt.


A nővérem hiányzik, az egyetlen testvérem, úgy érzem elvesztettem :( Van megoldás erre szerintetek? Vagy békén kell hagynom őket és elfogadni, hogy már szinte nem is tartjuk a kapcsolatot a nővéremmel semmilyen szinten? Annak örülök legalább, hogy nagyon boldog.


2016. aug. 19. 14:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem én egyáltalán nem is hiányzom a nővéremnek. A barátjával mindig mindenkit kibeszélnek, rossz dolgokat mondanak, mintha csak ők ketten lennének a világon jó emberek... Olyan agymosáson megy keresztül a tesóm, hogy az valami hihetetlen. Pedig régen egyáltalán nem volt ilyen. Nagyon sokat változott, olyan mintha kicserélték volna mióta együtt van ezzel a fiúval.
2016. aug. 19. 14:07
 2/2 anonim válasza:
A rózsaszín köd átka. Majd elmúlik és a nővéred rájön, hogy a srác egy gyökér. Az idő a legjobb orvosság erre.
2016. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!