Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az nagyon ciki, gáz vagy...

Az nagyon ciki, gáz vagy furcsa ha a nôvérem miatt sírok?

Figyelt kérdés

Szóval a nôvérem elég szar állapotban van és elkapott az orvos szerint egy vírust.

Tegnap konkrétan úgy beállt a keze (csuklotol lefele) hogy nem bírta mozgatni.

Ma konkrétan megy a hasa 10 percenként vagy max fél óránként jár vécére, fáj a feje, a háta, Ha jól tudom akkor a hasa is.

Tegnap elmentek orvoshoz, és amint az imént mondtam vírust àllapítottak meg.Kapott szurit is,

Ja és tegnap hányt is.

Szerintetek furcsa, ha miatta sírok?Szoktunk veszekedni viszonylag sokszor, de akkor ezekszerint ennyire kötôdök hozzá?


Melesleg ô nem tudja, hogy miatta sírtam.

Minden választ elfogadok és köszönöm.



2016. nov. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen normális.

De hamarosan saját magad miatt is sírhatsz, mert valószínüleg fertőző.

2016. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást neki.
2016. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van most egy ilyen virus, én is beleestem a héten de már jól vagyok :) ne sirj miatta, pár nap alatt jobban lesz ő is. Aranyos vagy hogy igy aggódsz érte :)
2016. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Véégre normális emberek!! Nagyon szépen köszönöm mimdenkinek a kedves válaszát❤❤!!

És jobbulást #3!

Köszönön helyette is!!

2016. nov. 26. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
De nem értem, miért sirsz emiatt? Nyugi, nem a középkorban élünk, ahol ha elkap valaki egy kis náthát, már készittetik neki a koporsót. :D Ha már orvos is látta és kapott gyógyszert is, már csak pár nap kérdése és meggyógyul :P
2016. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, koszonom szepen ♡
2016. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán, sőt, nagyon szép dolog, hogy így aggódsz a tesódért, a veszekedések ellenére is. Ez azt jelenti, nyilván, hogy nagyon szereted. Csak valószínű, érzékenyebb vagy, mint a többi ember.
2016. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!