Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki lenne ha...

Szerintetek ciki lenne ha nokia 3410 telefont hasznalnek? Kék ledes a gombsor es a kijelzo egesz jopofa ti hogyan latjatok ezt? Ugye kb minden embernek mar okostelefonja van furcsa lenne egy 3410 nokiat latni nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3310 tetszik!De sajnos nem találok sehol
2016. máj. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jofogas.hu ott nezd meg
2016. máj. 21. 02:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa igen ma dolgoztam egy diákkal akinek nyomkodós telója van csak lestem h hozzá nem jutott el az érintős :D de hát van akinek nincs más igénye a telefonálás és sms meg pár játéknál annak felesleges a sok 10ezres "telefon"


Az ilyen nokiák talán menők is megörülök mikor hallom a hangját vagy meglátok valahol egyet :) jó kis telefon ha jo az aksi.

2016. máj. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Kb 2szer tovább bírja az aksija mint egy okosnak. Telefonálni tökéles. Én is legszívesebben ilyet hordanék magammal, de mivel én még egy egyenes utcán is el tudok tévedni így maradok az okosnál, mert azon van net meg gps. Más előnye nincs. Főleg idegesítő hogy napi kétszer kell töltögetni.
2016. máj. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:
100%
2x? Az még kevés is. Régi szép időkben 1-2 hétig elvolt a telefon töltés nélkül. Amúgy meg nem "ciki", mindenki maga dönti el mit használ.
2016. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:

Amúgy én már nem szopatnám magam nyomógombos telefonokkal.


Már csak azért sem, mert naponta 20 új számot kell elmentenem, 1 hét alatt megtelne a memóriája, és bármi gond van, ugrik az összes kapcsolat. Arról nem is beszélve hogy agyvérzést kapnék mire beírnék minden nevet.

2016. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
SE 610-em is van. Ha okostelefonos nyomkodós társaságba kerülök, akkor elkezdem én is nyomkodni. (bevallom hogy azért van más is :D ) De mindent megér azokat a buta arcokat látni.
2016. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!