Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A Testvéremék minden hétvégén...

A Testvéremék minden hétvégén hazajönnek a 2 gyerekkel!?

Figyelt kérdés

Testvéremmle semmi baj nincs csak én 16/F már unom hogy minden hétvégém ezzel megy el hogy a gyerekekre vigyázok, félrene értsetek nagyon szeretem őket, rájuk vigyázni, de amikor én is még odajárok suliba és hétvégén tudnék pihenni, és még az én szobámba alszanak... itt van a gépemtől kezdve mindenem vagy ha egy buliből jövök haza nem a saját helyemre kell lefeküdnöm, de ha kinyitnám a számat akkor srtődés lenne és anyámék is vergődnének...

Szóval nem tudom hogy mit csináljak fiatalként nem így akarok élni hogy a gyerekükre vigyázzak egész hétvégén.

Úgy, hpgy krlek segítsetek!



2016. dec. 21. 18:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudsz ottalvós bulit szervezni párszor? Így nem lehet sértődés a részükről.
2016. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Mármint te lépsz le, nem a baráti kört viszed haza :D
2016. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért minden hétvégén tényleg rossz lehet őket"elviselni"..Pedig szóvá kell tenned anyukádnak.Mindenesetre csajozz be és a hétvégén lóghatsz vele,nála! :)
2016. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen ez egy jó ötlet adom :)
2016. dec. 21. 18:42
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Mondd meg, hogy aludjanak anyádék ágyában. Egy 16 évesnek a szobáját ne vegyék már el. Vagy vágd pofán a kölyköket és a közeledben sem akarnak azután menni.
2016. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%
Már ha a szülők megengedik, utolsó:-D
2016. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem olyan vagyok mert ugye szeretem őket de ha mondanám akkor sértődés lenne és egyáltalán nem jönnének.

Már mondtam anyámnak ezt de azt mondta hogy próbáljam valahogy elviselni meg csak hallgatott és ennyi.

2016. dec. 21. 18:46
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Anyád zsarol, így tényleg nem könnyű. Ha a testvéred és a párja is nálatok alszanak, beszélj inkább velük. Nem tudnak a gyerekek az ő szobájukban aludni? Végülis nem a te gyerekeid, kössetek kompromisszumot, ne mindig a te szobádban aludjanak.
2016. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy a tesóddal kellene beszélni.

Kérdezd meg tőle átmehetsz e hozzájuk pihenni, tanulni? Úgyis üres a lakásuk.

2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Vagy romantikázni :)
2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!