Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A Testvéremék minden hétvégén...

A Testvéremék minden hétvégén hazajönnek a 2 gyerekkel!?

Figyelt kérdés

Testvéremmle semmi baj nincs csak én 16/F már unom hogy minden hétvégém ezzel megy el hogy a gyerekekre vigyázok, félrene értsetek nagyon szeretem őket, rájuk vigyázni, de amikor én is még odajárok suliba és hétvégén tudnék pihenni, és még az én szobámba alszanak... itt van a gépemtől kezdve mindenem vagy ha egy buliből jövök haza nem a saját helyemre kell lefeküdnöm, de ha kinyitnám a számat akkor srtődés lenne és anyámék is vergődnének...

Szóval nem tudom hogy mit csináljak fiatalként nem így akarok élni hogy a gyerekükre vigyázzak egész hétvégén.

Úgy, hpgy krlek segítsetek!



2016. dec. 21. 18:32
1 2 3
 21/28 acelsziv ***** válasza:
89%

Valahogy lépj le pár hétvégére. Haverokhoz, miegymás. És közben zárd kulcsra a szobádat. Majd leszoknak arról, hogy ott altassák a gyerekeket.

Itt igazából anyádék a hunyók, mert a testvéred élősködő életvitelét támogatják a te károdra és nem mertnek szólni, mert "megsértődnek" Mi ez? Dedó? kétgyerekes ember nehogy már sértődőset játsszon.

2016. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
12%

Hol vannak a szülök, nagyszülök, amig rád sózzák öket, hogy vigyáz te rájuk?


16 évesen engem nem engedtek és én sem engednék a "hétvégére haverokkal lelépni".

2016. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

Mi is 30 km-re lakunk, de sose alszunk ott és ök se itt hétvégén. 30 km 20-30 perc kocsival.Messzebről is járnak emberek napi szinten ingázva dolgozni, mint 30km.


Sógorod nem unja, hogy veletek kell legyen minden hétvégén? Nekem herótom lenne apóséktól minden hétvégén. Vagy csak lerakják nálatok a gyerekeket és mennek kettesben tesóddal?


Ti is minden hétvégén a nagyszülöknél voltatok?

2016. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Na hát megvolt az a bizonyos vita.

elkezdte tesomat, tesom barátját szapulni meg engem is hogy nem segitunk semmit meg hasonlo dolgokat és én akkor kiáltam magamért mondtam hogy minden hétvégén oda adom a szobámat meg a vigyázok a gyerekekre és azt mondta hogy ez neki nem segítség, (valamelyik nap ott aludtunk nála 3an akiket irtam és azt is felhozta)és még csomó mindenbe beleszólt már idegesített. meg mondtam hogy igy konnyu megélni hogy heti 2-3 napig nem megy a fűtés csak tartalékon meg még anya odapakol 2 napra kaját. Me Elkezdett ordibálni meg sírni. Jólesett hogy végre elmondthattam.

2017. jan. 2. 13:31
 25/28 A kérdező kommentje:
Bocsi csak telefonról vagyok.
2017. jan. 2. 13:35
 26/28 anonim ***** válasza:
93%
Na, kiadtad magadból, jól tetted. És még igazad is van.
2017. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
Ügyes vagy, ez már kellett tesódnak !
2017. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
88%
Az egy dolog, hogy elmondtad neki, de lett valami következménye? Vagy még mindig nálad csöveznek a tesód gyerekei? Úgy sok értelme nem volt, ha nem fogta fel, hogy nem jó, amit csinál. Persze, kiadtad magadból, de ha folytatja, megint felgyűlik benned és most még gondolom nem is néz rád jó szemmel, amiért szólni mertél neki.:/
2017. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!