Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor fogja már fel az öcsém,...

Mikor fogja már fel az öcsém, hogy nem tud engem megverni szabadrugás párbajban?

Figyelt kérdés

Évekig fociztam és most is csak nem verseny szinten és egyszer még az edzőm is mondta hogy nagyon jól rugok szabadrugásokat. És az öcsém állandóan izél ,hogy most biztos meg fog engem verni és amikor megverem mondja jajj csak mégegyszer most tuti menni fog akkor is nyerek és megint jajj csak mégegyszer és így tovább a végtelenségig és mielőtt valaki azt mondja hogy hagyjam győzni az sem segít mert egyszer megpróbáltam és azután világgá kürtölte na most nem akartam égni ezért minden barátja és én barátaim előtt is vissza vágót kértem ahol lazán megvertem és az arcába mondtam hogy hagytam magam akkor hátha leszálsz rólam és még mindig folytatja a szüleim is próbálják nyugtatni az sem segít és állandóan ba.sztat mai napig mit csináljak vele?

Én 17f öcsém 15f



2016. dec. 27. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Úgy viselkedsz, mint egy 10 éves lány! 😃 Büszke lehetsz magadra!
2016. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mondanám és ő erősködik mindig
2016. dec. 27. 19:13
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Majd felfogja remélhetőleg előbb mint én azt hogy mi a fenét csináltok ti egész nap az iskolában ha még azt sem tudod hogy egy nyomorult vessző vagy pont mire jó vagy hogy egy alapkifejezést a saját hobbidban hogyan kell helyesen írni egyébként meg olyan vagy mint egy óvodás kislány

(Remélem, most már tudod, ha a tanárodnak nem sikerült a fejedbe verni.)

2016. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És egyébként azután miután mindenki előtt legyőztem azt mondták a haverjaim Ezazzz Xy most megmutattad hogy ki az úr a háznál
2016. dec. 27. 19:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem értelek titekett ő csesztett engem és rabolja el az időmet az állandó kihívásaival és képzeld nyelvtan meg matek kivételével 5-ös tanuló vagyok míg ő neki egy hajszálon múlt a bukás
2016. dec. 27. 19:27
 6/14 A kérdező kommentje:
És nem tanulja meg hogy nem tud engem megverni pedig már vagy 500-szor megvertem
2016. dec. 27. 19:29
 7/14 acelsziv ***** válasza:
100%
Mindegyikből ügyesedik ás előbb utóbb megver téged. A kakaskodásod nem tart örökké.
2016. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nézd acelsziv én elég jó focista vagyok/voltam több éves tapasztalattal és focista szemmel látom hogy fikarcnyit sem fejlődik és nem én mondom neki hogy gyere menjünk ki a pályára párbajozni ő ba.sztat engem és ha aztán megverem újból visszavágót kér megint legyőzöm és így tovább a végtelenségbe.... aztán ha elmennék dührohamot kap -.-
2016. dec. 28. 08:35
 9/14 A kérdező kommentje:
És egyébként ezaz egész párbaj olyan mintha én odaállnék Aubameyang-hoz vagy Walcot-hoz hogy gyere fussunk már egy versenyt
2016. dec. 28. 08:38
 10/14 Argloss ***** válasza:
100%

Nem a párbaj a lényeg, hanem az együtt töltött idő.

Menet közben adhatnál neki tanácsokat, megmutathatnád, hogy mit hogyan érdemes csinálni stb. Büszkeségből megeshet, hogy visszautasítaná a konkrét segítséget, de valójában felhasználná a tanácsaidat.

2016. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!