Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Puskás Ferenc vagy Kubala László?

Puskás Ferenc vagy Kubala László?

Figyelt kérdés
Ki volt a jobb focista? Tudom, hogy mindenki öcsi bácsit mondja, de Kubala szerintem ugyanolyan jó játékos volt. Ő kezdte el azt a szabadrúgást, hogy a sorfal fölött rúgják el, többek közöt miatta építették a Camp Nout, a Barcelona legjobbja volt. Ki volt a jobb labdarúgó?

2016. szept. 27. 17:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Nehéz kérdés.
2016. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő kezdte el, de Öcsi bácsi volt az, aki beverte a pipába a szabadot, és miután a bíró visszafújta, ugyanoda berúgta, és megkérdezte a sporitól, hogy berúgja-e még egyszer.


Továbbá, George Best mesélte, hogy egy táborban volt táborvezető Puskással. Mondta a fiatal srácoknak, hogy kiválasztanak egy edzőt, hogy tízből hány keresztlécet rúg. Ők egyből a kövérebb edző felé fordultak, aki tízből tízszer kilőtte a keresztlécet.

"- Ő ki?

George Best: Nektek csak Mr. Puskás."

2016. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy sztori, szeretem az ilyeneket :). Egyébként a Puskás legenda tényleg kicsit túl van reprezentálva a többi futballistához képest, de ez minden legendával így van, valamennyivel jobb, és annak a 10xesével emelik magasabbra. Ebben a párosításban még nem is hallottam, és igazán szó se szokott esni Kubaláról, pedig tényleg nagy focista volt.
2016. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kubala, csak sajnos ő nem játszott az aranycsapatban, meg világpolgárnak hívta magát, vagy minek, pedig ha többet játszik a válogatottban akkor őt istenítenék a legjobban itthon.
2017. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Puskást a legtöbb futball szakember minden idők 8 legkitűnőbb focistája közé sorolja. Messi, Pelé, Maradona, Cruyff, Best, Di Stefano, C.Ronaldo társaságában. Általában Kubala László nincs bent az első tízben. Ezzel én egyetértek.
2018. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, na igen, de azért abban az időben a válogatott karrier sokkal többet számított mint a klubkarrier (ellentétben mostannal), Kubalának ilyen nem is volt kb.
2019. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A videókat elnézve Puskásról és Kubaláról, Puskás játéka szerintem hatékonyabb, racionálisabb volt. Puskás a kiváló technikája mellett egy precíziós gépezet is volt. Emellett egyértelmű, hogy Puskás Pelé mellett minden idők legjobb góllövője volt/voltak. Megelőzve Gerd Müllert, Messit, Van Bastent, Ronaldot.
2019. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!