Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te elmennél úgy szilveszterezn...

Te elmennél úgy szilveszterezni a testvéreiddel, mint a társaság nyilvánvaló 3. kereke?

Figyelt kérdés

Az van, hogy az öcsém és a bátyám, olyan lányokkal jöttek össze, akik szintén testvérek, tehát ők négyen jól érzik magukat egymás társaságában,


de mivel én csak 3.(5.) kerék vagyok ebben a társaságban, én nem, sőt kifejezetten kellemetlen néha, és inkább menekülök az efféle szituációktól, most is meg vagyok hívva szilveszterezni, de inkább kitalálok valamit, vagy beszélek velük


megbántani viszont nem akarnak, ezért vagyok egyáltalán meginvitálva


mit tennél egy ilyen szituációban?



2016. dec. 29. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek más barátok ott? Ha jó a kapcsolat, olyan helyre mentek, ahol lehet ismerkedni, nincs ezzel semmi gond. Ötfős házibuliba viszont nem mennék el.
2016. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha engem zavarna ez a dolog (és mint írod is kellemetlen ez számodra) veszélyezve érezném magamat valószínűleg, nem mennék ha így éreznék. Ha te ezen felül tudsz kerekedni, tudod magad jól érezni akkor menjél.
2016. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Láthatóan téged zavar, őszintén szólva én se mennék gyertyát tartani egyedl.
2016. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem éreztem magam kellemetlenül ilyen helyzetben, ha csak hármasban voltunk, akkor sem, ha meg bulizni mentünk, akkor pláne.

De ha neked gáz, akkor ne menj. Te tudod, mit akarsz.

2016. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Engem biztos nem zavarna a dolog. Gondolom a tesóid úgyis sülve-főve együtt vannak a barátnőikkel, időnként lehet egy közös bulit is csapni, családi alapon.


Látod, eleve nekik is fontos, hogy ezen a napon ne csak a saját barátnőjükkel legyenek együtt, hanem egymással is, meg egymás barátnőivel is, meg veled is.


Mikor és hogyan akarsz különben összehaverkodni a két sógorasszonnyal, ha nem fiatalon együtt bulizva???

2016. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem értem, miért ne érezhetném jól magam 4 emberrel, csak mert "párban" vannak... nem fognak sem összetapadni, sem smárolni, sem dugni előttem, se kiközösíteni, vagy úgy csinálni, mintha nem tartoznék oda. Ugyanúgy beszélgetnék, koccintanék, kártyáznék, táncolnék, akármicsinálnék velük, mintha nem párok lennének.
2016. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát ha nem párok lennének akkor nem feltétlen lennének olyan viszonyban mint, mikor párok, gondolom ez egyértelmű


ugyanúgy, mint mikor 4 barát valami miatt közelebbi viszonyban van egymással, mint az 5.-el


értem mit mondotok, én is adtam neki egy pár próbát, de mindig ezt éreztem, akárhogyan is fókuszáltam a gondolataimat másra


egy másik barátom, aki szintén a (mostmár) feleségével szokott jönni, velük tök jól elvagyunk

2016. dec. 30. 00:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mennék el, nagyon kellemetlen helyzet lenne
2016. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szilveszter a buliról szól.

Gondolom a 2 pár nem ekkor fog kiéhezve egymásnak esni.

Ha jó szívvel hívtak, akkor nyugodtan menj el!

2016. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te ismered a helyzetet. Ha meghívtak és nincs más programod szilveszterre,akkor miért ne? A szilveszter nem egy kis cuki romantikus alkalom, hanem ilyenkor az emberek inkább összegyűlnek, baráti társaság stb.. Szóval nem értem miért ne mehetnél.

Bár ha a párok egy nagy masszává vannak összeolvadva egész este,akkor megértem,hogy kellemetlen neked és inkább kihagynád.

De ha normálisan viselkednek, nincsenek összeragadva,akkor miért ne?:)

2016. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!