Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ciki 15 évesen otthon szilvesz...

Ciki 15 évesen otthon szilveszterezni, szüleim társaságában? L

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

nem ciki, de azért valamit szervezhettetek volna a barátaiddal.

nem azt mondom, hogy 15 évesen legyetek hulla részegek, de ebbe a korba azért szórakozni kellene

2012. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
egyáltalán nem ciki, nekem természetes
2012. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a haverjaimmal nem tudok össze hozni semmit.:( otthon leszek pedig nem szeretnék de nincs választásom..
2012. dec. 16. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

az ugy nem ciki ha nem jõn ôssze :) bár en

már 13 évesen is a barátnôimmel szilvesztereztem (pizsiparti) most buliba fogok menni (igen,ilyen fiatalon) bár azt még nem tudom hogy házi buliba vagy sima utcai bulira mennyek 15/L

2012. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Nem
2012. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is otthon leszek tanulok a vizsgáimra majd éjfélkor kinézek egy kicsit bulizni aztán megint haza tanulni:)
2012. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DeeJay Arnee válasza:
31%
A tavaly én nagyszüleimnél voltam úgy képzeld szóval no buli néztem a politikai műsorokat annyira untam magam meg idéztük mamával a régi emlékeket xDDD Idén már haverokkal fogom tölteni szarrá partizzuk magunkat (nem iszunk,nem drgozounk csak elleszünk) nincs benne semmi ciki : D Gyere velünk:D
2012. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%
Falu vagy varos? Mert mi falun vagy pizsipartyzunk vagy csaladbaratokkal,de tizenévesként nemszoktunk ugy bulizni..:) nalunk tobb csalad isszejon es ugy ünneplünk.:) kb vlem egykoruak a többi gyerek is ugyhogy tisztameno..xd
2014. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!