Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a testvére a legjobb barátja is?

Figyelt kérdés
Milyen korúak vagytok? Nemetek? Mesélnél róla hogy ez hogy nyilvánul meg? Én mindig is szerettem volna ilyen mélyebb testvéri kötődést, de ez nálunk valahogy nincs meg. Talán a nem és a kor különbség miatt.
2017. jan. 7. 18:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Én és tesóm (nővér és hugi) között 6 év korkülönbség van. Korábban nem volt közöttünk mélyebbnek mondható kötődés, de amikor pár éve elmentem egyetemre és hazajárkáltam, akkor kezdtünk el többet beszélgetni, több közös programot csinálni és mára már a legjobb barátnők lettünk. :)
2017. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám 29, én 27 (N), öcsém 25. Mindkettőt annak tartom. Nincs az amit ne tudnék elmondani nekik. Mindig lehet rájuk számitani és ez forditva is igy van. Ha bármi van, ők tudják meg elsőnek. Nem lakunk már egy helyen, de napi szinten kommunikálunk. Tudom, hogy amit elmondok nekik, az köztünk marad és hogy soha nem fognak átverni, becsapni, cserbenhagyni. Jobb testvéreket és egyben barátokat el sem tudnék képzelni.
2017. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon jóban vagyok a tesómmal, mindent tud rólam, Kb. 12 éves volt, amikor összebarátkoztunk, előtte túl nagy volt a "korkülönbség". Később sokszor együtt buliztunk, együtt tartottunk házibulikat. 35/n, tesóm 31/f.
2017. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A húgom és én.


2,5 év van köztünk, én most töltöttem be a napokban a 36-ot.


Kiskorunkban rengeteget civakodtunk, veszekedtünk, de mára ez már nagyon elmúlt.


Egy idő után "rájöttünk", hogy egymásnak vagyunk, mert nagyon szegények voltunk, és sokszor a környezetünk csúfolt minket, és egymást vigasztaltuk és bátorítottuk.


Valahogy így alakult.


Bármit el tudok mondani a testvéremnek, még olyat is amit a páromnak nem.

2017. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37 évig az volt. (Két és fél év korkülönbség, ellenkező nem, a nő az idősebb.)
2017. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 25éves nő vagyok, nővérem 4évvel idősebb. Kb. 17-18éves korom óta szorosabb a viszonyunk, nagyon szeretem, benne bízom meg a legjobban, úgy érzem ő is bennem.
2017. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!