Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt korban hogyan barátkoz...

Felnőtt korban hogyan barátkoznak az emberek? Kialakulhat-e szoros barátság két felnőtt között? Ti mikor ismertétek meg a legjobb barátotokat, mióta vagytok jóban és miért alakult ki ez köztetek?

Figyelt kérdés
Hol lehet felnőttként barátkozni és ugyanolyan egy felnőtt barátság is (a legjobb barátnőmmel anno mindent megbeszéltünk, fiúktól kezdve, lelki gondokat stb), mint egy tinibarátság? Nemet és kort is légyszi.
2010. nov. 15. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hány éves vagy, de tipikusan gyerekes a gondolkodásod... A gyerekek azt képzelik, hogy a felnőttek semmi mást nem csinálhatnak, mint dolgoznak, és zsebpénzt meg vacsorát adnak a gyerekeknek... (igaz, egyes felnőttek is úgy gondolják, hogy akinek családja van, lényegében megszűnik létezni)
2010. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barátnőmet a régi munkahelyemen ismertem meg. azért lettünk ennyire jó barátnők mert nagyon sokmindneben hasonlítunk, a legtöbb dologról ugyanúgy gondolkodunk. azóta nagyon jó barátnők vagyunk. amikor megismertem 26 éves voltam. és igen olyanok vagyunk mint két tini néha , jókat nevetünk :) jó persze már nem a kedvenc sztárjainkról beszélgetünk mint tinikoromban a barátnőimmel, de az aktuális dolgokat, pasikat uyganúgy kitárgyaljuk. 30N
2010. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gyerekes a gondolkodása? Semmiféle véleményt nem alkotott, nem általánosított, nem mondott senkiről semmit, csak feltett egy kérdést...

Nos, tény és való, h. (szerintem legalábbis) én annyira nem számítok még felnőttnek, mondjuk 18 elmúltam:)) de nem robotolok reggeltől estig látástól vakulásig, és azért még megvannak a sulis barátok, de sztem, ha bekerülsz egy munkahelyre pl., ott ugyan úgy lehet barátkozni, mint bárhol máshol, beszélgetni ott is kell, lehet, és ha nőkkel kerülsz össze, a felnőtt nők is küzdenek pasigondokkal mindenkinek vannak lelki nyűgjei, felnőtt korban ezeket ugyan úgy meg lehet és meg kell beszélni, erre mindenkinek szüksége van. 20/L

2010. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12.03 vagyok, bocs pár dolog még lemaradt:D

én a legjobb bnőmet középiskolában ismertem meg, teljesen tökéletesen ugyan olyan mint én, fantasztikus a kapcsolatunk, nagyon nagyon jóban vagyunk:)) tehát úgy 6 éve:)

2010. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kerdest en sem neveznem gyerekesnek...

Nekem 2 jo baratom van, mindenki mas csak ismeros...az egyik jo baratomat egy netes online jatek alkalmaval ismertem meg kb. 7-8 eve, a masikat a foiskolas evek alatt szinten 7-8 eve...

Azt tapasztaltam h ahogy felnottunk, csaladot alapitottunk, elkoltoztunk igy a baratsagok egyre jobban lazultak a regi baratokkal, es akirol egy 20 eve azt gondoltam h mindig is a baratom marad az egy "szimpla" ismerosse degradalodott...

H igy 30 evesen uj baratsag kialakulhat-e? ha olyan a munkahely akkor igen - nekem nem jott be ezidaig -, ezen kivul ha az ember minel tobbet jar tarsasagba eselyes h vkivel nagyon jo baratsagba kerul...

2010. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!