Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért én vagyok a hibás...

Miért én vagyok a hibás folyamatosan? 13/L

Figyelt kérdés
A testveremet (10/L) vedi ki mindig mindenki meg ha nem is neki van igaza. Gyulol engem. Mindig flegmazik velem pedig szepen szolok hozza. Egyszer sem olel meg magatol max akkor amikor veszek neki valamit. Folyamatosan ler**ancoz persze ezt anyaek sose halljak csak azt amikor en mondom -_-. Azert piszkal engem mert vannak pattanasaim de ezzel az anyam is piszkal. Felhozza mindig hogy 1-est szereztem (ez volt az elso egyesem 7ev alatt o meg minden evbe szerez min.harom darab 1-est. Folyamatosan utoget,talalgat rolam,lecsunyaz,az anyamat is ellenem uszigatja igy folyamatosan rosszba vagyunk miatta,mindig ot szereti mindenki.Mindi az van amit o akar. Mit tehetnek? Mar nagyon elegem van belole.

2017. jan. 14. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Bolond csalad a tied.

A gyerek honnan hallja a riban…st?

2017. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát nekem nincs testvérem, de szerintem ne foglalkozz vele, ne szólj vissza, (tudom hogy nagyon nehéz) és akkor nem tud semmiért bemártani a szüleidnél...
2017. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Mindig a 13 éves lányok a hibásak. 3 év múlva a húgod fogja kiírni ezt a kérdést. Ez egy ilyen világ. ;)
2017. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Csak én nem tudtam értelmezni a problémát? Ki vedi (ez vajon mit jelent) a tesót?
2017. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk is ez van, de én úgy vagyok vele, hogy rosszabb már nem igen lehet, így inkább megvédem magam. Ha üt akkor én is, ha szól visszaszólok. Anyámnak mindig a súlyommal van baja, mindig én vagyok a dagadt disznó (70 kg, csókolom). Erre általában azt mondom: ez genetika. Megsértve ezzel őt. Ne félj és ne legyél humán lábtörlő!

14/L

2017. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Ő 10 éves, te 13.

Lényegében mindketten gyerekek vagytok..

Bassz*s, kis probléma ez a mai nehéz világban. Ha megüt, hát üss vissza! Neki szabad ütögetni? Ha meg nem akarsz visszaütni, érvelj neki, hogy mit képzelsz magadról, ki vagy te, miért vagy ilyen gyerekes, vagy küld el a francba...(szép szóval) :D

Vagy csak neveld meg, ha ilyen kis bugyuta a testvéred! :)

2017. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el a fuled mellett amilet mond. Nezd levegonek, ne szolj hozza. Hidd el, nagyon nagyon fogja idegesiteni. Sokkal jobban mintha visszaszolnal. Tudom hogy nehez megallni de ha latja hogy hidegen hagy amiket mond akkor elobb utobb abbahagyja.
2017. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha ütöget üsd vissza, ha beszol szolj vissza.Védd meg magad mert ha ráhagyod annál jobban fogja csinálni.


xoxo 16/L

2017. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso ! Semmikeppen se usson vissza. Mert akkor ennek nem lesz vege es teljesen elmergesedik a kapcsolatuk. Egy 10 eves még gyerek. Ne foglalkozz vele. Esetleg egyszer ha nincsenek otthon a szuleitek es nem latja senki verd el ugy hogy elmenjen a kedve a kotekedestol. De ezt csak akkor csinald hogy ha elotte nem foglalkozol vele szoval a szuleitek latjak rajtad hogy nemfoglalkozol vele es igy ha el is arul hogy elverted , nemfogjak elhinni. Masok elott legyel vele kedves meg ilyenek.
2017. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én azt ajánlom, hogy vedd fel telefonnal azt amiket rólad mond és mutasd meg anyudnak.
2017. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!